Keystone logo

Filtrai

 • MA
 • Pedagogika
 • Tarptautinio švietimo studijos
Studijų sritys
 • Pedagogika (17)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  17 MA Programos į Tarptautinio švietimo studijos 2024

   MA Programos į Tarptautinio švietimo studijos

   Menų magistro laipsnį, taip pat gali padėti individo ugdymo tikslus, taip pat padidinti savo uždarbio potencialą. Su Tarptautinių mokslo magistro absolventai gali dirbti sukurti konkrečius sprendimus problemų, su kuriomis susiduria pedagogai visame pasaulyje.

   Taigi, kas yra Tarptautinės švietimo MA? Studentai šią programą, bus ištirti ir plėtoti sprendimų apskundimo švietimo klausimais, kaip antai mažos mokyklinio kurso merginų visame pasaulyje, kaip užtikrinti veiksmingą sveikatos ugdymą atokiose ir kaimo vietovėse, kur yra mažai prieigos prie švaraus vandens arba medicinos reikmenys ir kaip teikti darbo įgūdžius ir mokymą, kad socialiai remtiniems studentams skurstantiems pasaulio dalyse. Po universiteto baigimo, mokiniai gali įsipareigoti keisti švietimo veidą visame pasaulyje.

   Priėmimo magistro laipsnį tarptautinio švietimo gali turėti daug naudos absolventų, pavyzdžiui, kuriant veiksmingas vadovavimo įgūdžius ir įgyti žinių bei pagarbą kitoms kultūroms ir papročiams. Naudojant švietimą kaip informavimo priemonė, daugelis studentų taip pat gali padėti visame pasaulyje besimokantieji įgyja pagrindiniuose įgūdžius ir mokymą.

   Kaina siekti Tarptautinio Švietimo magistras gali priklausyti nuo universiteto ir programos jie siūlo ilgio. Stipendijos ir stipendijos gali būti gali padėti sušvelninti šios pažangios lygio kainą, ir studentai skatinami kreiptis į savo potencialų mokyklą tiesiogiai itemised sąrašą mokslą ir mokesčio išlaidų.

   Su magistro laipsnį tarptautinio švietimo, absolventai gali įsidarbinti dirbti su visame pasaulyje ne pelno organizacijų, tokių kaip UNICEF, UNESCO, ar taikos korpusą.Absolventai gali dirbti mokyklose savo bendruomenėse skatinti pasaulinį švietimo aprėptį, studijų užsienyje programas, arba padėti įdarbinti tarptautinius studentus. Kitos asmenys gali pasirinkti kurti savo pasaulines švietimo iniciatyvas.

   Jei skatinant švietimą ir stengiasi padėti reformą ir pagerinti mokyklinio visame pasaulyje kreipiasi į jus, tada pradėkite savo magistro kvalifikacinį laipsnį internete dabar. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.