Keystone logo

11 MA Programos į Technologijų inovacijos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • MA
 • Technologijų studijos
 • Technologijų inovacijos studijos
Studijų sritys
 • Technologijų studijos (11)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  MA Programos į Technologijų inovacijos studijos

  Tie, kurie nori labiau įkyrusios edukacinės patirties pasirinktoje disciplinoje, gali nuspręsti siekti magistro laipsnio. Dauguma magistrantūros magistrantūros studijų programų suteikia studentams galimybę tobulinti savo profesinę patirtį, taip pat jų bendrą pardavimų galimybes.

  Kas yra technologijų inovacijų magistro laipsnis? Šio laipsnio absolventai gali padėti įmonėms realizuoti visą savo potencialą priimant ir naudojant naujas technologijas, kad paskatintų kūrybiškus sprendimus dabartinėms verslo problemoms spręsti. Programos dalyviai dažnai studijuoja inovacijų teoriją ir technologijų politiką, mokosi taikyti šias idėjas valdymo gebėjimuose. Tuo metu, kai jie įeina į darbo jėgą, studentai paprastai gali analizuoti duomenis ir informaciją, kad suprastų, kaip geriau padidinti našumą ir kurti veiksmingesnius verslo procesus.

  Absolventai gali įgyti vertingų analitinių įgūdžių, kuriuos jie gali taikyti ir pelno, ir pelno nesiekiančioms organizacijoms. Jie taip pat gali sukurti aiškų kraujuojančių technologijų supratimą, dažnai žinodami, kaip geriausiai taikyti šią technologiją prieš kitus. Valdymo įgūdžius taip pat galima ugdyti.

  Technologijų naujovių magistrantūros išlaidos gali būti susijusios su daugeliu veiksnių, įskaitant tai, ar universitetas yra valstybinis ar privatus. Studentai gali nuspręsti paskirstyti šias išlaidas dalyvaudami ne visą darbo dieną. Aktyvus mokyklų palyginimas gali padėti mokiniams rasti programą pagal jų biudžetą.

  Yra daug profesionalių galimybių asmenims, baigusiems šią magistrantūros programą. Pasibaigus studijoms, studentai dažnai randa darbą kaip procesų vadovai įmonėse, kuriose naudojamos technologinių naujovių strategijos. Jie taip pat gali nuspręsti išeiti patys, tapti konsultantais ar pradedančiais verslininkais. Kiti gali nuspręsti dirbti politikos formuotojais vyriausybės nustatytoje veikloje, padedant vykdyti dabartinių ir būsimų inovacijų specialistų gaires.

  Studentai, kurie domina technologijos inovacijų magistro laipsnį, gali rasti puikių programų mokyklose tiek namie, tiek užsienyje. Internetinės programos suteikia dar vieną galimybę. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.