Keystone logo

4 MA Programos į Humanitariniai mokslai Kalbos studijos Vokiečių kalbos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • MA
  • Humanitariniai mokslai
  • Kalbos studijos
  • Vokiečių kalbos studijos
Studijų sritys
  • Humanitariniai mokslai (4)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

MA Programos į Humanitariniai mokslai Kalbos studijos Vokiečių kalbos studijos

Baigę bakalauro laipsnį, kai kurie studentai nori tęsti studijas ir praturtinti savo žinias savo srityje. Šiems studentams, kurie siekia meno magistro, dažnai yra naudingos investicijos. Menų magistras paprastai užtrunka dvejus metus ir reikalauja bakalauro laipsnio priėmimo.

Kas yra vokiečių studijų magistro laipsnis? Dažnai šių programų studentai daugiausia laiko mokosi vokiečių kalbos ir kultūros. Todėl studentai gali imtis kitų klasių, susijusių su šiomis temomis, pavyzdžiui, Europos istorija ir ekonomika, tarptautiniai santykiai ir politika. Vokietijos literatūra greičiausiai bus pagrindinė studijų vieta; studentai, vykdantys meno magistro studijas šioje srityje, gali praleisti daug laiko kalbos kursuose ir literatūros teorijoje, kad padidintų jų supratimą ir vertimą į vokiečių tekstus.

Ši studijų sritis sustiprina mokslinius tyrimus ir kritinio mąstymo įgūdžius, naudingus kasdieniam mokymuisi ir pokalbio kompetencijai. Studentai taip pat gali įgyti platesnį supratimą apie Vokietiją platesniame Europos kontekste. Galiausiai, naudojant šią programą, asmenys gali įgyti aukštesnį kalbos mokėjimą vokiečių kalba, vertingą visą gyvenimą trunkantį įgūdį.

Mokymo programos kaina skiriasi priklausomai nuo to, kurioje universitete pasirinksite dalyvauti ir kur yra tas universitetas. Atsižvelgiant į skirtingas sąnaudų galimybes, patartina kreiptis į akademinį patarėją su jūsų konkrečiais finansiniais klausimais.

Baigę studijas Vokietijos studijų magistrantūros studijų programose dažnai siekia karjeros kaip mokslininkai ir pedagogai; šios pozicijos svyruoja nuo instruktoriaus iki patarėjo. Dėl aukšto lygio kalbų gebėjimų absolventai taip pat dažnai tampa rašytojais, redaktoriais ar sociolingvistais. Kiti gali pasirinkti dirbti tarptautinių santykių pareigose. Dar daugiau individų įgyja verslo plėtrą ir ekonomiką po to, kai įgis išsamų vokiečių kultūros ir visuomenės supratimą.

Daugelis magistrantūros studijų programų pasirinkimo galimybių vokiečių studijose gali būti atliekamos tik vietoje, naudojant instrukcijas ir paskaitas akis į akį. Tačiau yra keletas internetinių parinkčių. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.