Keystone logo

31 Magistro studijos Programos į Vadybos studijos Įmonių valdymo studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Magistro studijos
 • Tiksliųjų mokslų magistras
 • MA
 • Vadybos studijos
 • Įmonių valdymo studijos
Studijų sritys
 • Vadybos studijos (31)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Magistro studijos Programos į Vadybos studijos Įmonių valdymo studijos

  Studentai ieško lyderio pozicijas per verslo pasaulyje rasite gauti bendrovės valdyme Meistras idealus sprendimas. Šis laipsnis suteikia plačią žinių lygį, susijusį su verslo procedūras, būtinas siekiant suderinti visų suinteresuotų šalių interesus, iš suinteresuotųjų šalių klientams.

  Kai klausia, ką yra įmonių valdymo magistro studentai turėtų žinoti iš daugelio aspektų tokių laipsnių. Kursinių dėmesys bus skiriamas svarbių sričių žinių, įskaitant verslo ekonomikos iš pasaulinės perspektyvos skaičius. Klasės bus atlikta pramonės specialistų geriausiai sau realaus pasaulio perspektyvą studentams. Tyrimai apima visus su bendrovės valdymu susijusius aspektus, iš įgyvendinimo politikos prioritetų tolesnių procedūrų.

  Ačiū, kad pasaulinėse pranešimus dėmesio, absolventų su bendrovės valdyme gali tikėtis darbo galimybes visame pasaulyje laipsnį.Tai liudija įdomių perspektyvų su aukšto lygio įmonių, siekiančių kandidatų gerai išmanantis verslo procedūrų skaičių. Darbas yra daugelyje pramonės šakų, ir kvalifikuoti kandidatai gali tikėtis pelningas ir naudingas karjeros šioje srityje.

  Priklausomai nuo daugelio veiksnių, mokslą sąnaudos gali skirtis gana iš mokyklos į mokyklą truputį. Siekiant geriau nustatyti visas išlaidas, užsiimančio meistras 's laipsnį, studentas turi kreiptis į įstaigą, tiesiogiai gauti tikslią paveikslą.

  Yra puikių karjeros prieinami tiems užsidirbti meistras šioje studijų srityje, skaičius. Analitikas pozicijos įtraukti stebėjimo ir tyrimus bendrovė 's esamų įmonių politikos, o projektų vadovai gali padėti organizacijai įgyvendinti įsipareigojimą ir pamatyti jį iki pabaigos, nuo komandą išlaikyti suinteresuotąsias šalis informuoti už trukmę priežiūrą.Įsidarbinimo galimybės egzistuoja tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuose, o kandidatai gali susirasti tinkamą darbą įvairiuose panoramos visame pasaulyje.

  Tam tikri veiksniai gali būti sunku daugelis studentų fiziškai dalyvavo klases. Laimei, internete kursinių yra prieinama visame pasaulyje, taip suteikiant kiekvienas studentas galimybes gauti kokybišką išsilavinimą. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.