Keystone logo

119 Magistro studijos Programos į Pedagogika Švietimo technologijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Pedagogika
  • Švietimo technologijos
Studijų sritys
  • Pedagogika (119)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Pedagogika Švietimo technologijos

Be šiandien 's skaitmeniniame pasaulyje, technologijos tapo galingu klasėje įrankis. Su skaitmenine technologijos magistras, absolventai yra pasirengę kurti ir įgyvendinti novatoriškas mokymosi modelius savo mokyklose ar darbo vietoje. Su internetu esamas programas, net užimtas pedagogams ir specialistams gali uždirbti magistro 's laipsnį.

Kas yra skaitmeninių technologijų magistras? Meistras 's laipsnis skaitmeninių technologijų rengia pedagogus ir specialistus vadovauti internete ir skaitmeninio mokymosi klasėse ir įmonėms visame pasaulyje. Daugiausia dėmesio skiriant aktualiais klausimais, vadovavimo ir mokymosi technologijas, programa leidžia studentams sukurti bendradarbiavimo mokymosi aplinkas.

Skaitmeninių technologijų magistras padeda mokiniams plėtoti tiek klasėje vadovavimo ir techninių įgūdžių, reikalingų sėkmingai nuolat besikeičiančioje skaitmeninėje erdvėje.Suporuotas su stipriu švietimo pamatai, šie įgūdžiai užtikrinti, kad absolventai yra pasiruošę panaudoti švietimo technologijos kurti ir vadovauti integruotus mokymosi modelius.

Kadangi laipsnių švietimo ir skaitmeninių technologijų siūlomos visame pasaulyje, sąnaudos gali labai skirtis nuo programos programa. Kontaktai mokyklos tiesiogiai ištirti tiek išlaidas ir naudą skaitmeninių technologijų magistras.

Su skaitmenine technologijos magistras, absolventai yra pasirengę sėkmingai švietimo ar verslo karjerą savo pasirinkimą. Nuo kolegialus lygio pradinėje klasėje, pedagogams meistras 's laipsnį skaitmeninės technologijos yra didelė paklausa. Dėl verslo specialistams, gebėjimas kurti inovatyvius mokymosi modulius ir mokymo programas suteikia jiems konkurencinį pranašumą technologiškai pažangių darbo vietoje.Nesvarbu, ar jūs siekti programos dieninių arba pritaikyti virtualų programą aplink savo įtempto grafiko, dėl techninių, vadovavimo įgūdžiai jūs gaunate su šiuo laipsniu gali paruošti jums už naujus reikalavimus skaitmeninio mokymosi.

Užbaigti skaitmeninių technologijų magistras gali užtrukti kiek vienerius metus nuo dieninių studijų. Dėl darbo specialistams, kurie nori baigti laipsnį nepaliekant savo karjerą, daug programų, siūlo ne visą darbo laiką ir online galimybes. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.