Keystone logo

86 Magistro studijos Programos į Pedagogika Švietimo tyrimų studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Pedagogika
  • Švietimo tyrimų studijos
Studijų sritys
  • Pedagogika (86)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Pedagogika Švietimo tyrimų studijos

Magistro laipsnis yra metų studijų baigimo programos rezultatas. Toks laipsnis suteikia absolventams galimybę būti ekspertais konkrečioje srityje ir gali padėti jiems pasiekti teisingą doktorantūros laipsnį.

Kas yra Švietimo tyrimų magistras? Ši studijų programa gali pagerinti studentų mokslinių tyrimų įgūdžius, nes jie susiję su švietimo teorijomis ir sistemomis. Studentai turėtų sugebėti įgyti išsamų supratimą apie tai, kaip atlikti ir analizuoti savo tyrimus, siekiant tobulinti edukacines ir akademines programas. Reikalingi kursiniai darbai šioje programoje gali apimti klasikinę testo teoriją, nuoseklią statistiką, organizacinę teoriją, duomenų rinkimą, parametrų vertinimą ir vertinimo projektą.

Švietimo mokslo laipsniui turėtų būti parengti darbo jėgos absolventai. Savo kursų metu studentai gali patobulinti savo analitinius, komunikacinius ir komandinio darbo įgūdžius, kurie po studijų baigimo gali padėti užtikrinti darbą mokslinių tyrimų srityse.

Yra daug veiksnių, pavyzdžiui, ar studentas gali įsipareigoti dirbti visą darbo dieną, o tai gali turėti įtakos programos išlaidoms. Geriausias būdas mokiniams visiškai suprasti išlaidas - išsirinkti daugiau pasirinktos mokyklos.

Absolventai, turintys išsilavinimo mokslo laipsnį, turėtų sugebėti rasti darbą įvairiose srityse ir organizacijose, įskaitant universitetus, finansų įstaigas, mokyklų rajonus, ne pelno siekiančius asmenis ar kitus verslo sektorius. Jie gali rasti darbą kaip mokymosi vadovai, kurti naujas ugdymo programas mokykloms sekti arba tarnauti patarėjais ar patarėjais, padėdama pritaikyti tyrimo rezultatus realiose situacijose. Kita potenciali karjera yra duomenų analitikas, tyrimų koordinatorius, švietimo administratorius, pagrindinis tyrėjas ir patarėjas matavimams.

Švietimo internetu programos yra prieinamos mokyklose visame pasaulyje. Šios programos gali būti ypač patrauklios studentams, kurie dirba visą darbo dieną, gyvena kaimo vietovėse arba kitaip negali įsipareigoti tradicinių kolegijų tvarkaraščių. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.