Keystone logo

34 Magistro studijos Programos į Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos Medijos studijos Medijų vadybos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos
  • Medijos studijos
  • Medijų vadybos studijos
Studijų sritys
  • Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos (34)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos Medijos studijos Medijų vadybos studijos

Kaip pirmoji antrosios pakopos studijų pakopa, magistrantūroje vyksta bakalauro studijos ir bakalauro laipsnis. Tai leidžia įgyti meistriškumą konkrečioje profesinėje srityje arba studijų tema.

Kas yra žiniasklaidos vadybininkas? Ši studijų programa skirta studentams, norintiems valdyti žiniasklaidos įmones, teikti strategines konsultacijas ir tapti komunikacijos lyderiais. Tam tikros temos dažnai apima paieškos optimizavimą ir rinkodarą, socialinės žiniasklaidos komunikacijas, duomenų valdymą ir įmonių valdymą. Programos dalyviai dažnai mokosi apie interneto saugumą, globalizaciją ir įvairių tipų žiniasklaidos organizacijas, kad būtų aptartos svarbios problemos, su kuriomis susiduria specialistai.

Magistro programos, skirtos žiniasklaidos valdymui, studentai gali tikėtis išmokti įgūdžių, tokių kaip verslo lyderystė ir projektų valdymas, kurie yra naudingi profesiniai gebėjimai, kurie gali būti taikomi praktiškai bet kurioje pramonės šakoje. Jie taip pat išmoko efektyviai tvarkyti profesionalius skaitmeninius ryšius organizacijoms.

Meistriškumo magistro laipsnio kaina priklauso nuo to, kurioje mokykloje lankotės ir kurioje šalyje ji yra. Programos paprastai tęsiasi nuo vienerių iki dviejų metų. Visada yra geras būdas pasiekti mokyklos naujausią finansinę informaciją.

Absolventai su žiniasklaidos vadybos magistrantu gali tikėtis, kad karjeros, nuo rinkodaros asistento, rinkos tyrėjo ir jaunesniojo konsultanto iki vyresniojo vaidmens, pavyzdžiui, partnerio, projekto vadovo, skaitmeninio leidybos vadybininko, žurnalistų, žiniasklaidos konsultanto ir programos direktoriaus, kryptys. Taip pat egzistuoja analitikai, kūrybiniai direktoriai ar turinio ekspertai ir strategai. Kitos pozicijos pramonėje gali būti susijusios su rinkodara, valdymu, žiniasklaidos žvalgyba, verslo plėtra, strategijos analizė ar reguliavimas ir politika.

Meistras žiniasklaidos vadybos programose galima rasti visame pasaulyje. Nors daugumai gali būti laipsnių, priklausančių universitetui, egzistuoja internetinės švietimo galimybės, leidžiančios jums lankyti ir baigti kursinius darbus, kuriuose gyvenate savo patogumais. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.