Keystone logo

53 Magistro studijos Programos į Administravimo studijos Žmogiškieji Ištekliai Žmogiškųjų išteklių plėtros studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Administravimo studijos
  • Žmogiškieji Ištekliai
  • Žmogiškųjų išteklių plėtros studijos
Studijų sritys
  • Administravimo studijos (53)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Administravimo studijos Žmogiškieji Ištekliai Žmogiškųjų išteklių plėtros studijos

Asmenys, baigę bakalauro studijas ir kurie nori patekti į žmogiškųjų išteklių srityje ar norite į priekį jų dabartinės žmogiškųjų išteklių padėtį rasti magistro programa bus naudinga jų siekiams. Siekti magistro laipsnį gali padėti žmonės atsiranda didelė paklausa.

&nbsp

Jei jums patinka dirbti su žmonėmis, tada žmogiškųjų išteklių plėtros magistras gali būti idealiai tinka Jums. Kas yra žmogiškųjų išteklių plėtros magistras? Šis laipsnis atkreipia iš pagrindinių teorijų valdymo ir elgsenos mokslų. Programa išplečia bendrus žmogiškųjų išteklių vadovų, įskaitant žmogiškųjų santykių praktiką ir organizacinės plėtros mokymus. Baigę kursą profesionaliai įgis pilną supratimą apie žmogiškojo veiksnio svarbą neapykantos verslo sėkmę.

&nbsp

Saugūs magistro laipsnį žmogiškųjų išteklių turi keletą privalumų.Žmogiškieji ištekliai yra stabili pramonė su stipriu perspektyva, todėl žmonės gali tikėtis tam tikro lygio darbo saugumą per lauką. Absolventai, kurie šiuo metu priklauso srityje gali taikyti savo mokymo savo dabartinio darbo, taip pat panaudoti savo pažangių įgūdžių pereiti į aukštesnes pareigas.

&nbsp

Nėra nurodyta kaina už žmogiškųjų išteklių plėtros magistras. Kaina gali skirtis priklauso nuo kelių pagrindinių veiksnių. Kur Mokykla yra, bendrą kainą lankomumo, ir ar jūs studijuoti internetu arba asmeniškai visi sveria nustatyti programos išlaidas.

&nbsp

Vienas iš pagrindinių privilegijos tam žmogiškųjų išteklių plėtros magistras yra tai, kad jis apima visus pramonės šakoms; žmogiškųjų išteklių specialistai yra reikalingi komponentai bet kokio verslo, todėl darbas prognozė yra begalinis. Absolventai gali siekti darbo vietų beveik bet kuriame pramonės sektoriuje ir pasirinkti tarp valstybinių ar privačių įmonių.Su valdymo aspektų laipsnį, asmenys gali dirbti vadybos funkcijas ir tikėtis, kad prasidės bent vidurinės valdymo padėtį.

&nbsp

Su darbo saugumo ir universalumo, kad žmogiškųjų išteklių plėtros magistras gali teikti, tai tikrai perspektyvi alternatyva verta tyrinėti. Norėdami sužinoti daugiau, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.