Keystone logo

212 Magistro studijos Programos į Administravimo studijos Žmogiškieji Ištekliai Žmogiškųjų išteklių vadyba 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Administravimo studijos
  • Žmogiškieji Ištekliai
  • Žmogiškųjų išteklių vadyba
Studijų sritys
  • Administravimo studijos (212)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Administravimo studijos Žmogiškieji Ištekliai Žmogiškųjų išteklių vadyba

Magistro laipsnis yra visuotinai pripažintas akademinis pasiekimas, kuris praplečia įgūdžius, gautus susijusioje bakalauro studijų pakopoje. Studentai, priimami magistrantūros studijų programose, paprastai jau baigė aukštojo mokslo kursinius darbus daugelyje disciplinų, įskaitant istoriją, humanitarinius mokslus, anglų kalbą, pagrindinę matematiką, filosofiją, dailes, teologiją ir socialinius mokslus.

Tiesiog koks yra žmogiškųjų išteklių valdymo magistras? Ši griežta programa paprastai trunka nuo vienerių iki dvejų metų, kad būtų galima užbaigti ir mokyti studentus įvairioms žmogiškųjų išteklių kompetencijoms, kurios yra labai pageidautinos kompanijoms visame pasaulyje. Be to, kad pasiūlyti pasaulinės verslo aplinkos apžvalgą, šis išsamus studijų kursas moko studentų personalo techniką ir aplinkybes, įvairius būdus tapti veiksmingu lyderiu, kaip priimti svarbius su darbu susijusius sprendimus ir kaip patenkinti įmonių žmogiškuosius išteklius bando padaryti tai šiuolaikiniame moderniame verslo pasaulyje.

Studentai, sėkmingai baigę žmogiškųjų išteklių valdymo magistro programą, yra pasirengę dirbti labai plačiose konkurencingose ​​pasaulio kompanijose ir dažnai gali komandiruoti aukštesnius atlyginimus nei jų mažiau išsilavinę karjeros konkurentai.

Žmogiškųjų išteklių vadybos magistro programos įsigijimo kaina labai skiriasi nuo mokyklos iki mokyklos ir pagal geografinį regioną, todėl patariama, kad suinteresuoti studentai susisieks kiekvienos konkrečios mokyklos, norinčios gauti atitinkamą mokomąją informaciją.

Sėkmingi žmogiškųjų išteklių valdymo magistro programos absolventai yra pasirengę daugybei gerai apmokamų pozicijų. Daugelis dirba kaip žmogiškųjų išteklių konsultantai, vadovai, specialistai ir verslo analitikai, o kiti dirba kaip darbo santykiai ar veiklos valdymo specialistai, personalo specialistai ar talentų įgijimo specialistai ir vadovai.

Jei žmogiškųjų išteklių valdymo magistras skamba kaip kažkas, apie kurį norėtumėte daugiau sužinoti, išnagrinėkite gausius švietimo galimybes, kurias galima gauti pasauliniu mastu, naudojant "Masterstudies" išsamią duomenų bazę. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.