Keystone logo

114 Magistro studijos Programos į Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos Žurnalistika 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos
  • Žurnalistika
Studijų sritys
  • Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos (114)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos Žurnalistika

Gilesnį jūsų studijų srities supratimą galima pasiekti magistro laipsniu. Galite gauti intensyvų mokymosi patirtį, kuri gali paskatinti ateities darbo galimybes.

Kas yra žurnalistikos magistras? Tai programa, kuri moko viešojo komunikavimo įgūdžius, kad apimtų įvairias istorijos temas nuo dabartinių įvykių iki pop kultūros. Žurnalistika gali būti naudojama visų tipų žiniasklaidoje iš interneto spausdinti, ir tai reikalinga šiame internetiniame pasaulyje. Kai kurie šios programos kursai gali būti viešieji ryšiai, prekių ženklai, rinkodara ir rašymas. Galite praleisti kursus, apimančius daugiakultūrinius klausimus visame pasaulyje. Gali būti keletas praktinių užsiėmimų, kurie moko žurnalistiką realiuoju laiku.

Imkitės šios žurnalistikos programos, galite išmokti rašyti ekspertine tvarka ir efektyviai reklamuoti. Taip pat galite išmokti bendrauti tiek verslo, tiek socialiniais savo gyvenimo aspektais, suteikiant daugiau galimybių pasidalyti bendruomenės istorijomis.

Jei jus domina ši programa, kreipkitės į savo mokyklą dėl informacijos apie kainas ir mokesčius. Žurnalistika gali būti mokoma tarptautiniu mastu. Mokykloms dažnai skiriasi kursai.

Yra daug karjeros galimybių, kaip žurnalistas su magistro laipsniu. Jei esate aistringas spaudos laisve, apsvarstykite galimybę tapti tiriamuoju žurnalistu, žurnalistu ar laikraščio redaktoriumi. Kiekviena iš šių darbų yra greitas ir orientuojasi į dabartinius laikus. Viešųjų ryšių specialistai ir rinkodaros specialistai yra labai paklausūs, jei jus domina reklama ir verslas. Jei ši karjera nėra skirta tau, apsvarstykite galimybę tapti techninio rašymo vadovu arba laisvai samdomu raštu. Sporto rašytojai, socialinės žiniasklaidos specialistai ir fotojournalistai yra ir patikimos galimybės.

Atlikite truputį tyrimą, kad surastumėte internetines klases ir kursus žurnalistų magistro. Yra daug mokyklų ir universitetų, turintys internetinius laipsnius. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.