Keystone logo

0 Magistro studijos Programos į Menų studijos Animacija 3D Animacija 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
Studijų sritys
    Administravimo studijos (0)Aplinkos studijos (0)Architektūros studijos (0)Asmeninio tobulėjimo studijos (0)Aviacija (0)Bendrosios studijos (0)Dizaino studijos (0)Ekonomikos studijos (0)Energetikos studijos (0)Gamtos mokslai (0)
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Nė viena programa neatitinka jūsų paieškos kriterijų. Patikslinkite filtrus.

Clear filters

Magistro studijos Programos į Menų studijos Animacija 3D Animacija

Ar kada nors manai, kad nori, kad savo drąsiausias idėjas galėtum įgyvendinti 3D pasaulyje? Ar visada savo karjeroje norėjote naudoti meną ir animaciją? Su 3D animacija viskas įmanoma.

3D animacijos kurso metu išmoksite naudoti programinę įrangą, kad sukurtumėte tikroviškus simbolius ir aplinką, ir kaip juos atgaivinti naudojant pagrindinių kadrų kūrimo metodus. Taip pat sužinosite apie animacijos principus, tokius kaip laikas, tarpai, perdėjimas ir kt. Be to, turėsite galimybę pasinerti į kitas pramonės sritis, pvz., judesio grafikos dizainą ar vaizdo efektų kūrimą.

3D animacijos laipsnis gali atverti daugybę durų. Galite tapti 3D personažų animatoriumi, kurti 3D modelius žaidimų pramonei ar net kurti žiniatinklio animacijas. Taip pat galite pasirinkti dirbti kino ir televizijos gamyboje arba specialiųjų efektų srityje. Turėdami pakankamai mokymo ir patirties, netgi galite tapti nepriklausomu animatoriumi ar režisieriumi.

Nesvarbu, kur jus nuves jūsų laipsnis, turėsite galimybę būti kūrybingi ir naudoti pažangiausias technologijas. Kas žino? Galbūt jūs būsite kitas svarbus 3D animacijos vardas.

Magistro diplomas yra suteikiamas sėkmingai antrosios pakopos studijas pabaigusiems specialistams. Tam kad studentams būtų suteiktas magistro laipsnis, jiems paprastai reikia sėkmingai pabaigti nuo 12 iki 18 akademinių studijų dalykų. Šio tipo studijos paprastai yra pabaigiamos magistrinio darbo gynimu arba baigiamaisiais studijų egzaminais.