Keystone logo

3 Magistro studijos Programos į Humanitariniai mokslai Literatūra Afrikos literatūros studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Humanitariniai mokslai
  • Literatūra
  • Afrikos literatūros studijos
Studijų sritys
  • Humanitariniai mokslai (3)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Popular study format

Magistro studijos Programos į Humanitariniai mokslai Literatūra Afrikos literatūros studijos

Gauti magistro laipsnį yra išdidus akademinės karjeros tikslas daugeliui studentų. Šis pasiekimas suteikia papildomų žinių ir įgūdžių tam tikroje srityje tyrimą ir gali atverti daug naujų duris savo profesiją.

Jums gali būti įdomu, kas yra Afrikos literatūros magistras? Ši programa suteikia studentams specializuotą mokymą Afrikos literatūros ir intelektualinės istorijos, įvedant juos į naujų metodų ir pagrindinių teorinių diskusijų šioje srityje. Kursinių moduliai apima kritinius požiūrius į Afrikos Literatūra, pasakojimus Indijos vandenyno, Afrikos populiarių žiniasklaidos, šiuolaikinės tendencijos, smurtas ir atstovavimą, vergystę Afrikos pasaulyje, mokslinių tyrimų metodus transliacijos tyrimų ir teorijas kultūrinės integracijos.

Galimybė užsidirbti magistro 's laipsnį naudą toliau praeityje glaudesnio uždirbti potencialą. Jie taip pat gali suteikti studentams profesinių ir asmeninių įgūdžių paspartinti jų vystymąsi.Taip pat yra galimybė atskirti save nuo bendraamžių, turinčių panašias bakalauro talentus ir kvalifikaciją.

Programa išlaidos svyruoja priklausomai nuo universiteto, ir žinoma, gali trukti nuo vienerių iki dvejų metų. Būsimieji studentai turėtų kruopščiai ištirti mokyklą užtikrinti, kad ji atitinka savo tikslus ir gauti sąnaudų lūkesčius.

Baigusiems magistro studijų programą dažnai atsiduria didelės paklausos įvairiose padėtyse tarptautinės akademinės bendruomenės. Karjera apima mokymo, mokslinių tyrimų, susijusių su darbu, leidyba, kultūros žurnalistiką ir įvairių galimybių žiniasklaidai, archyvas darbą ir kultūrinę ar istorinę valdymą. Dėl plačiai pritaikomais įgūdžiais studentai gauna iš šios programos, įskaitant analizės ir problemų sprendimo, dėmesys detalėms ir gebėjimą tirti, kai toliau lauke ieškant valdymo karjeros viešajame ir labdaros sektoriuose.

Nuotolinio mokymosi platformos teikia įvairias galimybes užsienio studentams stoti į šią programą. Studentai gali imtis klases ant visą arba ne visą darbo laiką. Norėdami rasti tinkamą mokyklą jums, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.