Keystone logo

29 Magistro studijos Programos į Gyvosios gamtos mokslai Žemės ūkio mokslai Agronomijos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Gyvosios gamtos mokslai
  • Žemės ūkio mokslai
  • Agronomijos studijos
Studijų sritys
  • Gyvosios gamtos mokslai (29)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Gyvosios gamtos mokslai Žemės ūkio mokslai Agronomijos studijos

Pelningiausi Master Agronomijos yra geriausias būdas įsitraukti su žemės ūkio tyrimų ir kažkiek praktinės patirties šiame procese. Studentai susipažins su techninės pusės, pavyzdžiui, augalininkystės, taip pat valdymo aspektus agronomijos.

Kas yra Agronomijos magistras? Šios programos leidžia studentams tapti ekspertų žemės ūkio srityje. Po užsidirbti magistro 's laipsnį, jums bus gerai susipažinę su gyvūnų veisimo, augalų gamyba ir mechanizacijos, be pirminės gamybos, verslo valdymo bei gyvūnų ir augalų produktų gamybai. Mokantis gamtos mokslų ir strategijas žemės ūkio, galite padėti sukurti labiau tvarios ūkių ateities ir pagerinti maisto šaltinių visame pasaulyje.

Agronomijos magistras yra labai naudinga, nes jis apima daug įvairių mokymosi sritis. Beveik įtraukiami visi mokslų rūšys, iš chemijos biologijos.Be to, jums bus sukurti verslo ir valdymo įgūdžius, kurie yra būtini, kad šios programos.

Ūkio Agronomijos programos kaina labai skiriasi nuo universiteto iki universiteto, taip pat iš šalies į šalį. Jeigu Jus domina šioje srityje, turėtumėte susisiekti su konkrečių institucijų gauti daugiau informacijos apie jų konkrečius išlaidų.

Agronomija yra toks didelis, kategorija ir žemės ūkis yra labai svarbu, kad yra labai platus siūlomų darbų su šia meistras 's laipsnį pobūdžio. Tai yra bendras absolventai tapti pasėlių konsultantai arba ūkių vadovai, tačiau tai taip pat galima dirbti chemijos kūriniai, augalų selekcijos, ar net švietimo. Jūs galite dirbti ūkiuose, laboratorijose, verslo, ir dar daugiau.

Kandidatas į Agronomijos reikia visame pasaulyje, todėl jis yra lengvai patekti į programą, nesvarbu, kur jūs gyvenate. Tarptautiniai programos taip pat leidžia aukštą lankstumo lygį teikiant internetines klases.Pradžia tiriant įvairius universitetus "galimybes. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.