Keystone logo

22 Magistro studijos Programos į Mada Aksesuarų dizainas 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Mada
  • Aksesuarų dizainas
Studijų sritys
  • Mada (22)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Mada Aksesuarų dizainas

Meistras 's laipsnis yra intensyvus kelias tyrimą, kuris padeda mokiniams plėtoti aukšto lygio žinių ir patirties tam tikroje disciplinos. Siekiant sėkmingai užbaigti laipsnį, studentai turi imtis reikalingų kursų skaičius per keletą metų, kurių konkrečius priklauso nuo programos 'ai fokusavimo.

Vienas meistras 's studijų programa dėmesys, kad pritraukia daug kolegijų absolventų yra aksesuaras dizainas. Kas yra Accessories Dizaino Meistras? Šis laipsnis rengia studentus profesijų, susijusių su drabužių spinta dizaino ir mados įvairovė. Studentai mokosi priedai svarbą, rankinės ir batai pocket aikščių ir papuošalai, kai jis ateina į formuluojant pilną aprangą. Absolventai šių programų ekspertų spalva matchers ir dizaineriai, atsižvelgus kursus orientuota į mados tendencijas, produktų kūrimo ir rinkodaros. Mokymo programa yra skirta ugdyti kūrybiškumą ir plėtoti studentas 's akis stiliaus.

Priedai dizaino ir susijusiose srityse turi daug privalumų pasiūlyti. Kaip studentai plėsti savo mados žinių bazę, savo asmeninį stilių, gali klestėti, kurie dažnai daro šie studentai labai išraiškingas ir unikalus. Kas yra daugiau, tai kūrybiškumas gali būti taikoma ir kitoms gyvenimo aspektus, ypač į vizualiųjų menų.

Kiekvienas kapitonas 's programa apima šiek tiek skirtingas studijų išlaidas ir susijusius mokesčius. Norėdami daugiau sužinoti apie konkrečią programą 's išlaidų, gauti kontakto su priėmimo biure Mokyklos tiesiogiai, ir kažkas bus atsakyti į visus jūsų klausimus.

Aksesuarų dizaino meistriškumą daro viena neįkainojama žinių šaltinis, kai kalbama apie stilių ir madą. Pristatymas yra labai svarbus šiandien 's darbo rinkoje, todėl šis laipsnis gali būti labai naudinga užtikrinant pozicijas, kaip mados ekspertų, konsultantų ir dizainerių.Šie absolventai, kurie nusprendžia siekti karjeros ne mados ir aksesuarų srityje taip pat yra dažnai gana sėkmingas, nes jie gali išreikšti save kaip išsilavinusių, profesionalių ir grakščių asmenų per savo suknelę.

Galų gale, aksesuarai dizainas yra įdomus ir naudingas studijų srities, ir yra vis galimybių studentams, besidomintiems pastatų karjerą per šios disciplinos. Jei manote, kad yra Accessories Dizaino Meistras yra tinkama programa už jus, žengti pirmą žingsnį ir šiandien. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.