Keystone logo

8 Magistro studijos Programos į Kalbų studijos Anglų kalba Anglų kalba užsieniečiams 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Kalbų studijos
  • Anglų kalba
  • Anglų kalba užsieniečiams
Studijų sritys
  • Kalbų studijos (8)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Kalbų studijos Anglų kalba Anglų kalba užsieniečiams

Magistro laipsnis yra pirmojo lygio aukštojo mokslo laipsnis, kuris baigiasi baigus bakalauro laipsnį bakalauro laipsnį. Tai suteikia gilesnio akademinės temos, galinčios baigti doktorantūros studijas, arba atverti profesinę sritį, siekiant paskatinti karjeros interesus.

Kas yra ESL magistras? Ši magistrantūros programa suteikia mokymą tiems, kurie nori mokyti anglų kalbą kaip antrąją kalbą. Šiuo lygiu paprastai yra praktinis ir profesinis mokymas kartu su mokslinių tyrimų komponentais. Kursų metu dažnai daugiausia dėmesio skiriama klasių situacijoms, mokymo metodikoms, kompiuterių ir naujų technologijų naudojimui, kad kiti galėtų mokytis kalbos, tyrimų priemonių ir metodų bei gramatikos. Kai kurie gali pageidauti rinktis vaikus, kultūrą, literatūrą ir kiną.

Studentai, baigę ESL magistro laipsnį, paprastai įgijo stiprių dėstymo įgūdžių. Jie taip pat gali ugdyti tarpasmeninius gebėjimus ir tyrimo gebėjimus. Šie įgūdžiai gali būti taikomi daugumai pramonės šakų ir profesijų.

ESL programų magistro išlaidos gali svyruoti priklausomai nuo mokyklos, jos vietos ir siūlomos programos trukmės. Tai gali užtrukti nuo vienerių iki dvejų metų.

Absolventai magistro ESL programose pirmiausia orientuota į anglų kalbos mokymą ne gimtoji kalba. Jie gali būti viešojo ir privataus sektoriaus pedagogų pareigomis visuose švietimo lygmenyse visame pasaulyje, taip pat tarptautinėse agentūrose ir vietinėse bei tarptautinėse privačiose bendrovėse. Be mokymo, jie taip pat gali tapti patarėjais ir tyrėjais leidėjams, mokykloms ir įmonėms; ar ESL vadovėlių ar kitų mokymo priemonių autoriai. Kitose pramonės šakose, kuriose absolventai dirba, gali būti kelionės ir turizmas, kultūrinis tarpininkavimas ar vertimo paslaugos.

Magistrantūros studijų programos ESL yra prieinamos visame pasaulyje kaip universitetinės ar internetinės mokymosi galimybės ir taip pat gali derinti abi. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.