Keystone logo

4 Magistro studijos Programos į Humanitariniai mokslai Etika Antikorupcijos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Humanitariniai mokslai
  • Etika
  • Antikorupcijos studijos
Studijų sritys
  • Humanitariniai mokslai (4)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Humanitariniai mokslai Etika Antikorupcijos studijos

Gaukite gilesnį supratimą apie savo studijų sritį, įgydamas magistro laipsnį. Tai galima gauti, kai baigiamas bakalauro studijos. Magistro laipsniui dažnai reikalinga daktaro disertacija, kad gautų pripažinimą.

Kas yra kovos su korupcija meistras? Ši programa orientuota į verslo ir politikos atitikimą ir kovą su korupcija. Galite daugiausia dėmesio skirti kovai su nusikaltimais, atitikčiai ir etikai. Ši programa paprastai trunka dvejus metus, baigiant baigiamuosius darbus. Kai kuriuose jūsų kursuose galite nustatyti įstatymų keliamą grėsmę ir riziką, taip pat išmokti atlikti vidinius tyrimus. Tikėtina, kad turėsite apmokyti dirbti pagal aukščiausius etikos standartus.

Šioje studijų srityje galite išmokti daugybę gyvybiškai svarbių įgūdžių, pavyzdžiui, nustatyti grėsmes įstatymams ir kaip imtis prevencinių priemonių savo bendruomenėje. Šis laipsnis gali suteikti jums platesnes žinias apie pasaulį ir įstatymus, kurie jį struktūrizuoja, o tai paskatina patobulintus kritinio mąstymo įgūdžius.

Magistrantūros kaina kovos su korupcija atveju skiriasi daugumai mokyklų ar šalių. Turėkite omenyje, kad bakalauro laipsnis turi būti uždirbtas prieš pradedant magistro laipsnį.

Ši įvairiapusė studijų sritis gali sukurti naujas ir įdomias galimybes. Galite pasirinkti dirbti kaip verslo advokatas arba kaip pagrindinis atitikties pareigūnas. Galite tapti verslo vientisumo valdytoja, aukšto rango darbuotoja, kuri sustiprina įmonės reputaciją ir etiškumą. Kitas užsiėmimas gali būti verslo plėtros atstovas, kuris sprendžia pinigų plovimo klausimus visame pasaulyje ir dirba su strategija, pardavimais ir rinkodara. Daugelis kompanijų turi etikos ir atitikties programą ar padalinį, į kurį galite dirbti.

Kova su korupcija yra karjera, reikalinga visame pasaulyje. Jūs galite rasti internetinius kursus ir programas tiek tarptautiniu, tiek nacionaliniu lygiu. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.