Keystone logo

10 Magistro studijos Programos į Statybų konstrukcijų studijos Apklausos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Magistro studijos
 • Tiksliųjų mokslų magistras
 • MA
 • Statybų konstrukcijų studijos
 • Apklausos studijos
Studijų sritys
 • Statybų konstrukcijų studijos (10)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Magistro studijos Programos į Statybų konstrukcijų studijos Apklausos studijos

  Magistro laipsnis gali nustatyti asmens profesinius įgaliojimus jo pasirinktoje srityje ir gali būti vartai į doktorantūros laipsnį. Tai gali atverti daugybę galimybių asmeniniame ir profesiniame gyvenime.

  Kas yra tyrinėtojas? Šio tipo programa paprastai ugdo studentų gebėjimus kurti žemėlapį ar planą statyti, įrašant žemės ploto charakteristikas. Studentai gali rinktis iš įvairių kursų, apimančių matematiką, filosofijas ir geodezijos istoriją, taip pat kursinius darbus, apimančius statybų taisykles, kodeksus ir inžinerinius principus. Studentai dažniausiai turi galimybes specializuotis tam tikrose geodezinėse srityse, pavyzdžiui, geodezinėse, topografinėse, pastatytose, fotogrametrijos ir kadastrinėse srityse. Magistro laipsnį paprastai skiria po to, kai studentai baigia maždaug dvejų metų aukštojo mokslo kursus.

  Studentai, dirbantys magistrantūros studijose, gali įgyti daugiau galimybių iššifruoti ir suprasti sudėtingas matematines problemas. Jie dažnai mokosi naudoti sudėtingas technologijas tiksliems matavimams atlikti, taip pat įgyti žinių apie dirvožemio ir mineralų fizines savybes. Visi šie įgūdžiai gali padėti absolventams sustiprinti darbo kandidatų.

  Šios programos mokymas, knygos ir apgyvendinimas gali skirtis kiekvienam asmeniui ir įstaigai. Programos trukmė gali turėti įtakos bendroms išlaidoms. Dažniausiai palyginti skirtingas institucijas yra geriausias būdas tiksliai nustatyti bendrąsias išlaidas.

  Žmonės, užsiimantys "Geodezijos" magistro programa, gali būti statybų pramonės inspektoriai ir sertifikatai. Patirtis ir aukštasis išsilavinimas šioje srityje gali atverti valdymo ir lyderystės pozicijas, tokias kaip statybų meistras, inžinierius-inžinierius, projekto vadovas ir konsultantas. Absolventai taip pat yra paklausūs vyriausybės planavimo tarybose. Daugelis vyriausybinių agentūrų ir privačių įmonių įdarbina absolventus kaip kelių ir statybos projektų inspektorius.

  Gydymo programos magistro gali pasiūlyti aukštojo mokslo įstaigos daugelyje vietų visame pasaulyje. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.