Keystone logo

50 Magistro studijos Programos į Humanitariniai mokslai Archeologija 2024

Filtrai

Filtrai

 • Magistro studijos
 • Tiksliųjų mokslų magistras
 • MA
 • Humanitariniai mokslai
 • Archeologija
Studijų sritys
 • Humanitariniai mokslai (50)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Magistro studijos Programos į Humanitariniai mokslai Archeologija

  Meistras 's laipsnis yra skirtas kolegijų absolventų specializuojasi studijų srityje galimybė. Užbaigti lygį dažnai apima atsižvelgiant reikalingų kursų skaičių ir įmonės individualų mokslinių tyrimų projektą.

  Kas yra Archeologijos magistras? Archeologija yra žmogaus istorijos kartografavimas per fizinių artefaktų tyrime. Meistras 's studentai šioje srityje turi gana nemažai sužinoti, įskaitant žemės kasimo techniką. Prieš dalyvaujantis tranšėjose statybvietės, studentai turi gilinti technines statybvietės įgūdžių, kurie leistų jiems atidžiai atskleisti ir tinkamai išsaugoti artefaktus. Mokymo programa taip pat gali apimti kursus žmonijos istorijoje, antropologijos ir meno istorijos. Tie studentai, kurie nori sutelkti savo karjerą tam tikroje geografinėje zonoje, taip pat gali tekti imtis kraštotyros klases.

  Aiškiausias nauda šio tyrimo kelias yra galimybė ji suteikia studentams atskleisti istoriją.Archeologija gali būti labai naudingas darbas, ypač kai ji ateina į kasimo ir aiškinant senovės paminklų. Šių programų kursinių dažnai leidžia studentams teisingą sumą lauko tyrimų metu, o tai suteikia jiems už šį drausmės gražintis jausmą.

  Kalbant apie išlaidas gauti magistro 's laipsnį archeologijos, mokyklos paprastai skiriasi sąnaudų požiūriu. Jei norite paklausti apie programą 's studijų ir registracijos mokesčio, kreipkitės į Priėmimo tiesiogiai Tarnybai.

  Archeologijos magistras rengia studentus apdovanoti darbą bendrų sričių archeologijos ir istorijos. Be dirba archeologų, absolventai gali eiti siekti karjeros, mokslinių tyrimų istorikai, profesoriai ir muziejų vadovams. Tai yra intelektualiai skatinti ir užsiima profesijas, kurios reikalauja aukšto lygio kompetenciją ir archeologijos magistras suteikia idealus pamatas šių karjerą.

  Studentai, kurie norėtų daugiau sužinoti apie daugelio archeologijos programas visame pasaulyje gali pradėti savo mokslinius tyrimus su mūsų paieškai pritaikytą duomenų bazę. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.