Keystone logo

100 Magistro studijos Programos į Humanitariniai mokslai Archyvistika 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Humanitariniai mokslai
  • Archyvistika
Studijų sritys
  • Humanitariniai mokslai (100)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Humanitariniai mokslai Archyvistika

Asmuo, kuris užsiima magistrantūros studijomis, dalyvaus specializuotoje profesinės karjeros srities studijoje. Šis magistro laipsnis parodo pažangų dalyko meistriškumą, ir tai paprastai trunka nuo vienerių iki trejų metų.

Kas yra Archyvavimo mokslo magistras? Tai yra pažangiosios studijų programos, kuri rengia studentus karjeros valdymo dokumentus. Išsaugojimas, archyvavimas ir skaitmeninimas yra tik keli būdai, kuriais absolventas gali profesionaliai bendrauti su dabartiniais ar istoriniais įrašais, dokumentais, meno kūriniais, knygomis ir kitais objektais. Pavyzdžiui, profesionalas gali analizuoti tokias temas kaip lygybė ir žmogaus teisės, valdydama kultūros objektus, sprendžiant su kolekcijos priežiūra ir naudojimu susijusius klausimus.

Įrašų saugojimas ir skaitmeninimas yra naudingas visose profesijose, o dauguma konservavimo darbų yra akivaizdūs.Studentai, kurie tobulina šiuos įgūdžius ir gebėjimus, gali įgyti lyderio pozicijas šioje srityje.

Vieta ir specifikacijos lygis yra veiksniai, turintys įtakos archyvo mokslo programų išlaidoms įvairiuose universitetuose ir mokymosi įstaigose. Tyrimas funkcijų, kurios suteikia norimą rezultatą, gali padėti studentui nustatyti tinkamą programą ir įvertinti finansinius poreikius.

Asmenys, įgiję magistro laipsnį archyvuose ir įrašų valdyme, muziejų studijose ir susijusiose specializuotose srityse archyvinės mokslo srityje, gali rasti pozicijas muziejuose, pavyzdžiui, kultūros, archyvavimo ir parodų dizaino. Absolventas gali dirbti kaip skaitmeninis turto valdytojas, privatumo ir prieigos specialistas arba įrašų valdytojas korporacijai, vyriausybės agentūrai, sveikatos priežiūros įstaigai ar universitetui.

Paprastai studentai gali užsiregistruoti tikrojo ar neakivaizdinio statuso metu, o internetinės klasės dažnai yra prieinamos tiems, kuriems reikalingas lankstus grafikas arba kurie negali persikelti į regioną, kuriame yra norimas universitetas. Norėdami sužinoti, kas tenkina jūsų tikslus, ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.