Keystone logo

39 Magistro studijos Programos į Socialinių mokslų studijos Vietovių studijos Artimųjų Rytų studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Socialinių mokslų studijos
  • Vietovių studijos
  • Artimųjų Rytų studijos
Studijų sritys
  • Socialinių mokslų studijos (39)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Socialinių mokslų studijos Vietovių studijos Artimųjų Rytų studijos

Magistro laipsnis yra pažangus akademinis vardas, suteiktas asmenims, kurie veiksmingai baigė išsamų studijų konkrečioje srityje ar pramonėje. Dauguma magistro studijų programų trunka maždaug dvejus metus, ir paprastai jie remiasi žiniomis, įgytomis susijusioje bakalauro studijų programoje.

Tiesiog koks yra Vidurinių Rytų studijų magistras? Ši griežta programa paprastai trunka dvejus metus ir apima išsamią svarbių Viduriniųjų Rytų klausimų apžvalgą. Tokios programos studentai turėtų tikėtis padengti Vidurio Rytų istoriją, islamo ir religijos studijas, Artimųjų Rytų meną ir archeologiją, daugybę kalbų ir žymių literatūros kūrinių, parašytų arabų, hebrajų, persų ir turkų kalbomis. Papildomas dėmesys bus skiriamas senovės kultūroms, tokioms kaip egiptologija ir asirija, taip pat ekonominiai svarstymai, susiję su šia sritimi.

Sėkmingi Viduriniųjų Rytų studijų magistro programos absolventai yra pasirengę įvairiausioms pasaulio pozicijoms. Jie taip pat paprastai yra samdomi anksčiau ir gali komandiruoti aukštesnius atlyginimus nei tie, kurie neturi laipsnių ar mažiau laipsnių.

Viduriniųjų Rytų studijų magistro studijų įsigijimo kaina skiriasi priklausomai nuo keleto pagrindinių veiksnių, tarp jų programos trukmės, regiono, per kurį ji siūloma, ir paties programos bei jos siūlomos mokyklos prestižo.

Daugelis Artimųjų Rytų magistro studijų programų absolventų dirba aukštojo mokslo ar kultūrinių ryšių ar analitikų, o kiti dirba konsultavimo, vertimo, užsienio paslaugų, nevyriausybinių organizacijų ar privačiojo sektoriaus srityse. Kiti taip pat naudojasi laipsniu kaip priemonę įgyti išsamesnį laipsnį.

Jei "Artimųjų Rytų" magistrantūros studijos atrodo tinkama jūsų veiksmų kryptimi, apsilankykite mūsų plačiajame pasauliniame programų kataloge ir naudokitės švino formą, kad surastumėte labiausiai tavo poreikius. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.