Keystone logo

27 Magistro studijos Programos į Gamtos mokslai Kosmoso studijos Astrofizikos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Gamtos mokslai
  • Kosmoso studijos
  • Astrofizikos studijos
Studijų sritys
  • Gamtos mokslai (27)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Gamtos mokslai Kosmoso studijos Astrofizikos studijos

Studentams, kurie nori tęsti savo mokslus už jos ribų bakalauro laipsnį, magistro laipsnis yra populiarus pasirinkimas. Tai tipo programa Medaus giliau į pageidaujamą studijų sritis ir paprastai trunka maždaug dvejų iki ketverių metų užbaigti.

Kas yra Astrofizikos Meistras? Astrofizikos magistro yra struktūrizuotas, mokslinius tyrimus orientuotą programą, kuri leidžia studentams aktyviau plėtoti savo žinias apie visatos ir fizikos dinamiškoje aplinkoje. Tipiškos kursai apima tokias temas, kaip aukštos energijos astrofizikos ir dinamikos, astrofizycznych objektų ir erdvės plazmos, kosmologija, stebėjimo programinės įrangos kūrimo ir šiuolaikinių problemų ir įvykių astrofizikos. Studentai šią programą užbaigti labai specializuotus mokslinių tyrimų projektus, kurie gali apimti kelis semestrus. Ši programa yra tinkamo paruošimo studentams, kurie domisi gauti daktaro laipsnį ir tiems, kurie domisi vis kolegijų dėstytojų.

Absolventai turės parengti įgūdžių tobulėti nepriklausomų tyrimų savo pageidaujamų srityse. Magistro laipsnis bus suteikti jiems pranašumą ieškant astrofizikos darbą. Studentai su šio laipsnio turės išmokti, kaip bendrauti su dėstytojais iš viso pasaulio ir tinklo ateities karjeros ir mokslinių tyrimų galimybes.

Šios programos kaina priklausys nuo institucijos ir konkrečios programos struktūrą. Priėmimo biuras yra pasirengęs atsakyti į klausimus, kurie nėra atsakyta mokyklos interneto svetainėje. Tinkama tyrimai padės studentas priimti pagrįstą sprendimą.

Daugelis absolventų nuspręsti tęsti ir tęsti doktorantūros laipsnių astronomija ir tada saugias pozicijas, kaip profesoriai universitetuose visame pasaulyje. Yra stiprus sutampa karjeros pagrįstų astronomija ir tiems, remiantis astrofizikos.Papildomos karjera apima mokslinių tyrimų Associates vidurinių mokyklų mokytojų, ir kūrėjams naujų ir patobulintų astronomijos prietaisai.

Astrofizika Meistras reikalauja tiek aistra ir įsipareigojimas. Labai svarbu, kad suinteresuoti studentai aktyviai tyrinėti skirtingas programas, siekiant užtikrinti, kad vienas jų pasirinkti bus iš didžiausių jiems įdomūs, ir įdėti juos į teisingą karjeros kelią. Norėdami sužinoti daugiau, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.