Keystone logo

38 Magistro studijos Programos į Ekonomikos studijos Audito studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Magistro studijos
 • Tiksliųjų mokslų magistras
 • MA
 • Ekonomikos studijos
 • Audito studijos
Studijų sritys
 • Ekonomikos studijos (38)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Magistro studijos Programos į Ekonomikos studijos Audito studijos

  Auditas yra pagrindinis plotas apskaitos disciplinos (taip pat ir paraiškų dėl kokybės valdymo, energijos ir vandens valdymo, apsaugos ir projektų valdymo srityse), susijusius su visos įmonės, projektas, produkto ar organizacijos vertinimui. Absolventų magistro audito programos turės esmines žinias ir įgūdžius pamatai dirbti analizuoti sąskaitų sistemas ar asmenims viešajame arba privačiame sektoriuje. Teorinės ir praktinės žinios įlašinama į magistro audito programose yra ypač aktualus šiandien dabartinės pasaulinės ekonomikos, kurioje griežtas vertinimas ir atvira komunikacija vaidina svarbų vaidmenį.

  Meistras audito programas galima rasti universitetų ir verslo mokyklų Prancūzijoje, Vokietija, Islandija, Liuksemburgas, Marokas, Ispanija ir Švedija.Programos paprastai trunka vienerių iki dvejų metų ir dažnai pasibaigiantis disertacijos projektą, kuris rodo, kad studentui 's supratimą apie pagrindinių medžiagų ir gebėjimas vykdyti veiksmingą audito metodus. Programos gali būti siūlomi anglų, vokiečių, ispanų, prancūzų ar kitomis pasaulio kalbomis, todėl mokėjimas dėstomosios kalbos yra labai svarbus. Universitetai ir institucijos taip pat reikalauti, kad pareiškėjai meistras audito programas taip pat turi bakalauro ar lygiavertį laipsnį, kurį gali tekti susijusioje srityje (pvz., verslo, finansų, apskaitos, vadybos ar kt.)

  Jei jus domina sužinoti daugiau apie tai, kaip galite uždirbti magistro audito ir imtis savo kitą žingsnį link karjeros, tiesiog slinkite žemyn ir spustelėkite, jei norite skaityti daugiau, šiandien!