Keystone logo

38 Magistro studijos Programos į Gyvosios gamtos mokslai Sodininkystės studijos Augalų mokslų studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Gyvosios gamtos mokslai
  • Sodininkystės studijos
  • Augalų mokslų studijos
Studijų sritys
  • Gyvosios gamtos mokslai (38)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Gyvosios gamtos mokslai Sodininkystės studijos Augalų mokslų studijos

Studentams, kurie nori plėsti savo išsilavinimą po užsidirbti bakalauro laipsnį, magistro laipsnis yra kitas logiškas žingsnis. Augalų mokslų magistro dėmesys skiriamas augalų ir augalų produktų gamybai, taip pat žemės ūkio sistemose.

Jums gali būti įdomu, kas yra augalų mokslų magistras? Ši programa moko studentus apie augalininkystės ir kurti tvarias sistemas dėl atsinaujinančių išteklių, farmacijos ir maisto gamybai. Studentai mokysis augalų selekcijos, augalų patologijos ir žemės ūkio ekologijos, ir kaip integruoti jas teikti sveiką pavyzdžius maisto ir ne maisto produktams, principus. Studentai gali pasirinkti specializuotis tokiose srityse kaip pasėlių mokslo, šiltnamio efektą sukeliančių sodininkystės, gamtos išteklių valdymo, augalų selekcijos ir genetinių išteklių, ir augalų entomologijos ir patologijos.

Kadangi jie yra specialistai apmokyti universitete, vienas iš didžiausių naudą užsidirbti augalų mokslų magistras yra tai, kad įsidarbinti yra didelis, ir daugelis studentų gauna darbo pasiūlymus dar prieš absolventas. Mokslinių tyrimų ir analitinių įgūdžių išmoko yra naudinga daugelyje sričių, o mokiniai mokosi, kaip geriau rūpintis aplinkos.

Studentams, besidomintiems užsidirbti magistro laipsnį, yra programų laisvus tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu. Trukmės ir specialių programų gali skirtis nuo mokyklos į mokyklą, todėl išlaidos svyruoja gana didelis. Paklauskite savo mokyklą rinktis, ką jis kainuotų baigti programą.

Tie, kurie baigia su augalų mokslų magistras turi daug karjeros perspektyvas. Tie, kurie nori eiti į mokslinius tyrimus dažnai dirba ne mokslinių tyrimų institutų, universitetų ir agroverslo ar augalų veisimo įmonių.Kitos karjera gali būti politikos, valdymo, konsultavimo ir komunikacijos vyriausybinių ir agroverslo organizacijomis.

Kadangi kiekvieno žmogaus tvarkaraščiai yra tokie skirtingi, daugelis mokyklų leidžianti lankstesnes tvarkaraščius siūlant internete klases. Kai kurios programos gali turėti specialius kursus internetu, o kiti gali pasiūlyti visą magistro programą internetu galimybe. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.