Keystone logo

4 Magistro studijos Programos į Technologijų studijos Automatikos studijos Automatizacijos Inžinerija 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Technologijų studijos
  • Automatikos studijos
  • Automatizacijos Inžinerija
Studijų sritys
  • Technologijų studijos (4)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Technologijų studijos Automatikos studijos Automatizacijos Inžinerija

Ar jus žavi idėja sukurti mašinas ir sistemas, kurios galėtų dirbti savarankiškai su minimaliu žmogaus įsikišimu? Automatikos inžinerija sujungia inžinerijos, kompiuterių mokslo ir informacinių technologijų principus, kad būtų sukurtos intelektualios sistemos, galinčios pačios atlikti užduotis.

Kiekvienoje programoje gali būti šiek tiek skirtinga mokymo programa, tačiau yra keletas pagrindinių dalykų, kuriuos galite tikėtis studijuodami automatizavimo inžinerijos laipsnį. Tikėtina, kad pasinersite į mechaninės, elektros ir elektroninės inžinerijos pagrindus. Be to, turėsite galimybę studijuoti tokias įdomias temas kaip valdymo sistemos, robotika ir net dirbtinis intelektas.

Baigęs automatikos inžineriją, galite dirbti su automatizuotų sistemų projektavimu ir diegimu. Jei jus labiau domina robotika, galite siekti robotikos inžinieriaus karjeros. Tiems, kurie mėgsta programuoti, PLC programuotojo arba sistemų integratoriaus vaidmuo galėtų puikiai tikti.

Išbandykite automatikos inžinerijos programas šiandien ir pradėkite naudingą karjerą šioje sparčiai besivystančioje srityje.

Magistro diplomas yra suteikiamas sėkmingai antrosios pakopos studijas pabaigusiems specialistams. Tam kad studentams būtų suteiktas magistro laipsnis, jiems paprastai reikia sėkmingai pabaigti nuo 12 iki 18 akademinių studijų dalykų. Šio tipo studijos paprastai yra pabaigiamos magistrinio darbo gynimu arba baigiamaisiais studijų egzaminais.