Keystone logo

36 Magistro studijos Programos į Technologijų studijos Automatikos studijos Automatizuotų / autonominių sistemų studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Technologijų studijos
  • Automatikos studijos
  • Automatizuotų / autonominių sistemų studijos
Studijų sritys
  • Technologijų studijos (36)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Technologijų studijos Automatikos studijos Automatizuotų / autonominių sistemų studijos

Studentai domisi inžinerijos ir automatizavimo sistemų per programavimo dažnai renkasi siekti magistro laipsnį automatikos / autonomines sistemas. Ši studijų programa rengia inžinieriai taikyti savo įgūdžius, kad galėtų automatizuotos sistemos projektavimo ir valdymo.

Kas yra automatika / autonominės sistemos Meistras? Magistro laipsnį automatikos ir autonominių sistemų apdovanotas už baigus antrosios pakopos studijų programą toje srityje, kad pagrindinis dėmesys skiriamas automatizuotos sistemos kūrimą ir įgyvendinimą. Kursinių dėmesio kuriant pažangiąsias sistemas per robotų ir kompiuterių programavimą. Studentai šią programą išmokti taikyti savo inžinerijos ir kompiuterių programavimo įgūdžių kompiuterinio projektavimo ir plėtros mechanizuotų procesus. Kursų dalyviai gali tikėtis daug mokymą mokslinių tyrimų, planavimo ir įgyvendinimo autonomines sistemas, kurie naudoja robotų ar kompiuterio integruotos gamybos.

Yra daug naudos uždirbti šį absolventas laipsnį studentai iš daugelio akademinių ar profesinės patirties. Laipsnį plečia bakalauro arba profesinio inžinerijos ar informacinių sistemų žinias apie robotų ir kompiuterizuotų sistemų ir rengia dalyvių karjeros automatizuotų sistemų projektavimo ir valdymo. Studentai gali naudotis programa pagaląsti savo įgūdžius konkrečioje srityje automatizavimo, kad turi savo interesus ar naudos savo karjeros tikslų.

Programa kaina priklauso nuo universiteto. Kiekviena institucija turės savo programą reikalavimus sąnaudas ir trukmę, tačiau dauguma programų imtis maždaug dvejus metus baigti. Būsimieji studentai turėtų ištirti kiekvienos institucijos gaires ir reikalavimus.

Absolventai automatizuotų sistemų inžinerijos srityje yra didelė paklausa daugelyje rūšių organizacijoms.Studentai, kurie baigę programą yra pasirengę pradėti karjerą gamybos automatizavimo ir kokybės kontrolės, biotechnologijų, architektūros, pramoninio dizaino, medicinos, telekomunikacijų, transporto sistemų, aeronautikos ir kosmoso technologijų ir daugelio kitų sunkiausiomis sąlygomis. Karjera šiose srityse leidžia studentams kurti ir kontrolės sistemos su geriausių būdų pasiekti veiksmingą gamybą, ryšių, judėjimą ir kitus kelius efektyvumas per automatizavimas.

Yra daug tarptautinių galimybės studentams domina šis magistro studijų programą. Mūsų platus duomenų bazė gali nukreipti studentus įstaigų, kurios siūlo kartu su daugiau informacijos apie reikalavimus ir trukmę programą. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.