Keystone logo

9 Magistro studijos Programos į Inžinerijos studijos Automatizuota inžinerija Automobilių elektronikos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Inžinerijos studijos
  • Automatizuota inžinerija
  • Automobilių elektronikos studijos
Studijų sritys
  • Inžinerijos studijos (9)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Inžinerijos studijos Automatizuota inžinerija Automobilių elektronikos studijos

Magistrantūros studijoms paprastai trunka nuo vienerių iki trejų metų. Palyginti su bakalauro laipsniu, magistras paprastai orientuojasi į vieną konkrečią platesnio dalyko sritį. Tyrimas gali būti intensyvus ir gali apimti disertaciją.

Kas yra "Automotive Electronics" magistras? Tai pažangios programos, kurios daugiausia skirtos moksliniams tyrimams ir dažnai nagrinėja specialias temas šioje srityje. Kai kurios programos gali netgi pabrėžti lyderystę. Studentai paprastai rengia kursus, kuriuose aptariamos tokios temos kaip automobilių grandinės, elektromagnetiniai svarstymai ir kompiuteriu valdomos elektroninės sistemos. Kai kurie universitetai gali siūlyti specializacijas tokiose srityse kaip galios elektronika, energetikos sistemos ir medžiagos. Studentai galėtų turėti tokius kursus, kaip automobilių dizainas ir projektų valdymas, sistemų integravimo metodai ir pažangiosios galios dalys bei varikliai.

Studentai paprastai mokosi spręsti problemas. Jie gali kurti kritinius mąstymo įgūdžius, kurie leidžia jiems racionaliai dirbti situacijose ir nustatyti stipriąsias ir silpnąsias požiūris į problemas. Jie netgi gali tapti aktyviais klausytojais ir įgyti gebėjimą visapusiškai atkreipti dėmesį, o kiti kalba, tobulinant profesinius ir asmeninius santykius.

Svarbu žinoti švietimo išlaidas iš priekio. Kadangi universitetai siūlo skirtingas programos galimybes, išlaidos gali skirtis nuo vienos institucijos iki kito. Asmenims rekomenduojama susisiekti su būsimomis mokyklomis ir sužinoti apie konkrečias registracijos ir registracijos mokesčius.

Akivaizdus kelias absolventams yra karjeros kaip automobilių elektromechanikas. Paprastai tai reikalauja naudoti diagnostikos bandymo įrangą, kad būtų galima įvertinti automobilius ir rasti gedimus. Absolventai paprastai yra pasirengę įvairioms darbo galimybėms. Studentai, sėkmingai įgiję magistro laipsnius automobilių elektronikoje, gali būti dizaino inžinieriai, programinės įrangos inžinieriai, projektų vadovai ar modelių kūrėjai. Pareigų pavadinimai gali būti automobilių inžinierius, važiuoklės valdymo inžinierius, automobilių elektronikos montuotojas ir automobilių elektros technikas.

Yra įvairių mokymosi galimybių žmonėms, besidomintiems magistro laipsniu automobilių elektronikos. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.