Keystone logo

5 Magistro studijos Programos į Verslas Tarptautinis verslas Azijos verslo studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Verslas
  • Tarptautinis verslas
  • Azijos verslo studijos
Studijų sritys
  • Verslas (5)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Verslas Tarptautinis verslas Azijos verslo studijos

Magistro laipsnio įgijimas suteikia studentams galimybę tobulinti savo karjerą specializuotose studijų srityse, išplėtus įgūdžius ir žinias. Užbaigus programą dažniausiai reikia nuo vienerių iki dvejų metų studijų.

Kas yra Azijos verslo meistras? Šios programos remiasi valdymo, administraciniais ir strateginiais įgūdžiais, reikalingais verslo karjerai tarptautinėse ir Azijos rinkose. Studentai gali pasirinkti kursus, orientuotus į pagrindines pasaulio ekonomikos studijas, pradedančiųjų verslą, tarptautinius įstatymus, finansų ir žmogiškųjų išteklių valdymą. Koncentruotos kursų temos Azijos verslo studijose apima tarpkultūrinį valdymą, Azijos šalių kultūrą, regioninius klausimus, skaitmeninį rinkodarą, socialinę žiniasklaidą, logistiką, verslo teisę ir Ramiojo vandenyno regiono vadybą. Studentai taip pat gali turėti galimybę dalyvauti kalbų kursuose ir stažuočių programose.

Programos užbaigimas Azijos versle gali suteikti studentams daug naudingų įgūdžių. Moksliniai metodai, turintys tvirtą supratimą apie socialines ir politines sistemas pasauliniu mastu ir mokantys bendrauti su kitais verslo lyderiais, yra tvirti gebėjimai, padedantys absolventams rasti naudingą karjerą.

Programos vykdymo išlaidos gali skirtis priklausomai nuo institucijos ir kursų pasirinkimo. Būsimiems studentams, besidomintii tam tikra programa, reikėtų kreiptis į konkrečias mokyklas, kad sužinotumėte daugiau apie išlaidas, prielaidas ir kitus reikalavimus.

Azijos verslo magistras suteikia studentams specializuotų žinių apie Azijos regionus ir daugelį galimų tarptautinių karjeros galimybių. Pasibaigus studijoms, asmenys gali tikėtis rasti galimų darbo galimybių: vertėjams, finansų konsultantai, verslo analitikai, verslo konsultantai, lobistai, mokslininkai, viešųjų ryšių specialistai, pardavimų vadybininkai, rinkodaros specialistai, diplomatai, užsienio korespondentai, bendruomenės santykių darbuotojai, tarptautinių santykių pareigūnai ir plėtros direktoriai Azijos rinkose.

Studentai, turintys ribotą prieigą arba užsiėmę tvarkaraščiais, gali rasti neakivaizdinių ir internetinių kursų variantus. Norėdami pradėti, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.