Keystone logo

68 Magistro studijos Programos į Teisės studijos Baudžiamosios teisės procesų studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Teisės studijos
  • Baudžiamosios teisės procesų studijos
Studijų sritys
  • Teisės studijos (68)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Teisės studijos Baudžiamosios teisės procesų studijos

Magistro laipsnis yra kitas švietimo lygis, kurį studentai gali siekti įgiję bakalauro laipsnį, ir tarnauja kaip vartai į kitas aukštojo mokslo laipsnio galimybes. Kursai dėsto labiau specializuotą, išsamesnį turinį nei bakalauro studijų dalykai, ir jiems paprastai reikalingas baigiamasis darbas.

Kas yra Baudžiamojo proceso magistras? Ši studijų programa apima intensyvų konstitucinės teisės studiją, ypač kai kalbama apie ketvirtąjį ir penktąjį Jungtinių Amerikos Valstijų konstitucijos pakeitimus. Paprastai mokslininkai gali tikėtis dalyvauti diskusijose dėl nuolatinių teismų bylų ir kaip jie susiję su nuolatiniais įstatymais, kad geriau suprastų aplinkinę baudžiamąją sistemą. Kursai skirti padėti programos dalyviams vertinti įvairias situacijas teisiniu požiūriu, naudojant įvairius sociologinius ir psichologinius įgūdžius bei priemones.

Kai kurie iš įgūdžių, kuriuos mokytojai gali tikėtis įgyti per visą šio laipsnio siekimą, apima stipresnius kritinio mąstymo įgūdžius, geresnį teisinių dalykų supratimą ir bendresnius laiko valdymo įgūdžius. Tai gali padėti besimokantiesiems tolesnei karjerai ir kitoms įmonėms, suteikiant joms reikalingų priemonių sėkmei.

Žinoma, šių įgūdžių ugdymas kainuoja. Sunku tiksliai nustatyti šios srities magistro laipsnį, nes studijų mokesčiai keičiasi iš šalies į šalį ir instituciją, todėl būsimiems studentams labai svarbu atlikti tam tikrus tyrimus savo laiko metu.

Magistrantūros programos yra skirtos padėti dalyviams gauti įvairias skirtingas darbo vietas kriminalinės justicijos srityje. Pavyzdinės pozicijos, kurias studentai gali tikėtis rasti savo vietovėje, yra nusikaltėlių paralegalas, bendruomenės informavimo projektų vadovas, kriminalinių nusikaltimų tyrėjas, studentų asistentų profesionalas ir policijos pareigūnas. Tie, kurie nori tapti teisėjais, taip pat gali naudoti šį laipsnį kaip aukštojo mokslo įėjimo vietą.

Studentai gali pasirinkti magistro laipsnį baudžiamojo proceso vietoje, internete arba tarptautiniu mastu, priklausomai nuo jų karjeros tikslų, tvarkaraščių ir finansinių priemonių. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.