Keystone logo

27 Magistro studijos Programos į Humanitariniai mokslai Archyvistika Bibliotekininkystės studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Humanitariniai mokslai
  • Archyvistika
  • Bibliotekininkystės studijos
Studijų sritys
  • Humanitariniai mokslai (27)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Humanitariniai mokslai Archyvistika Bibliotekininkystės studijos

Magistro laipsnio įgijimas yra bendras žingsnis koledžo absolventams iš daugelio bakalauro studijų sričių. Šis laipsnis pripažįsta kompetenciją pasirinktoje srityje ir yra tam tikrų pažengusių pozicijų reikalavimas.

Kas yra Bibliotekininkystės magistras? Bibliotekos mokslo programų magistrai moko informacijos kaupimo, prieigos ir valdymo pagrindus. Studentai gali pasirinkti tradicinį dėmesį bibliotekininkams ar taikyti technologijas grindžiamą laipsnį, orientuotą į skaitmenines žiniasklaidos priemones ir paslaugas. Priklausomai nuo koncentracijos srities, siūlomi kursai gali apimti informacinių sistemų projektavimą, žmonių ir kompiuterių sąveiką, katalogų sudarymą ir valdymą.

Bibliotekininkystės magistro studentai mokosi svarbių įgūdžių, tokių kaip duomenų bazių valdymas, informacinių technologijų naudojimas ir informacinių paslaugų geroji praktika. Šis laipsnis yra puikus perėjimas nuo bakalauro studijų iki karjeros rengimo ir gali sustiprinti darbo profesionalų įgūdžių rinkinį.

Bibliotekininkystės magistras paprastai trunka nuo dvejų iki trejų metų, nors daugelis institucijų siūlo lankstų tvarkaraštį tiems, kuriems reikia daugiau laiko. Mokestis už magistro laipsnį priklausys nuo institucijos, todėl labai svarbu, kad studentai tiesiogiai kreiptųsi į priėmimo įstaigą dėl konkrečių registracijos ir registracijos mokesčių.

Šis laipsnis suteikia tvirtą pagrindą asmenims, ieškantiems informacijos karjeros tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuje. Darbo statistikos biuras prognozuoja, kad iki 2024 m. Bibliotekininkų darbo trukmė padidės nuo 2 iki 7 procentų. Be to, kad taptų bibliotekininkų mokyklose, viešosiose bibliotekose, vyriausybės pastatuose ar ligoninėse, absolventai gali pradėti dirbti kaip archyvarai, informacijos architektai, kolekcijų kuratoriai, metaduomenų specialistai ar mokslinių bibliotekų darbuotojai.

Daugelis koledžų ir universitetų visame pasaulyje turi magistro bibliotekos mokslo programas. Studijuoti internetu yra puikus pasirinkimas tiems studentams, kurie gyvena atokiose vietovėse, neturi vietos prieigai prie programos arba turi lankstų tvarkaraštį. Norėdami sužinoti daugiau, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.