Keystone logo

111 Magistro studijos Programos į Technologijų studijos Informacinių technologijų studijos Did´´žiųjų duomenų studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Technologijų studijos
  • Informacinių technologijų studijos
  • Did´´žiųjų duomenų studijos
Studijų sritys
  • Technologijų studijos (111)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Technologijų studijos Informacinių technologijų studijos Did´´žiųjų duomenų studijos

Magistras yra akademinių sertifikatus pateikti studentams baigusiems absolventas lygio studijų programą. Jei turite savo magistro laipsnį, galite siekti daktaro laipsnį arba pradėti savo karjerą.

Kas yra Big duomenys Meistras? Kiekvieną dieną, masiniai kiekiai duomenų yra generuojami visame pasaulyje, ir ji yra kvalifikuotų analitikų atsakomybė išanalizuoti per šių duomenų, nukreipiantys vertingos informacijos ir neatsižvelgiant prasmės šiukšlių. Studijų programa dideliuose duomenų padeda jums išmokti įgūdžių, reikalingų tapti analitikas ir moko jus duomenų analizės pagrindus. Kai kurie iš pagrindinių kursų programos apima matematikos, duomenų projektavimą, projektų valdymas, ir prognozinės analizės. Per savo studijų, jūs taip pat sužinoti, kaip naršyti ir suprasti duomenų gavybos technologijų įvairovė.

Daugybė pramonė, iš vyriausybės, mažmeninė prekyba, naudoti duomenis Analytics priimti geresnius verslo sprendimus.Magistro studijų programa moko jus, kaip veikia kiekviena iš šių pramonės šakų. Tokia galimybė padeda jums išsiskirti iš konkurentų, kai kreipiatės dėl poziciją.

Priklausomai nuo mokyklos ir šalies, magistro laipsnį trunka maždaug vienerių iki dvejų metų įsigyti. Studijų kainą ir įmokų, taip pat gali skirtis, tačiau galite kreiptis į kolegiją, kuria siekiama nustatyti tikslią kainą registracija.

Duomenų analizė yra labai svarbi pramonės šakų. Kai jūs turite savo laipsnį, esate kvalifikuotas dirbti ryšių, finansų, sveikatos priežiūros, gamybos, vyriausybė, ir kitų sričių asortimentas. Magistro laipsnį dideliuose duomenų taip pat rengia jums už valdyme padėtį, visuomenės politikos ir technologijų. Nors daugelis absolventų pasirinkti tapti duomenų analitikai, kiti išrinkti tapti verslo analitikai, duomenų architektai, sistemų analitikams, ir verslo analitikos kūrėjai.Didelis duomenys yra vertingas išteklius darbdaviams ir švietimo fone tema išsiskiria palankiai ant CV.

Mokyklos visame pasaulyje siūlyti magistro studijų programas dideliuose duomenų ir internetiniai kursai yra taip pat galimybė. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.