Keystone logo

31 Magistro studijos Programos į Gyvosios gamtos mokslai Biologinės įvairovės studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Magistro studijos
 • Tiksliųjų mokslų magistras
 • MA
 • Gyvosios gamtos mokslai
 • Biologinės įvairovės studijos
Studijų sritys
 • Gyvosios gamtos mokslai (31)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Magistro studijos Programos į Gyvosios gamtos mokslai Biologinės įvairovės studijos

  Mokslo magistras yra pažangi laipsnį, kad gali būti uždirbtas maždaug dviejų metų mokyklinio šių bakalauro programą. Daugeliui studentų, gauti magistro laipsnį yra metų studijų ir darbo kulminacija, ir tai gali padėti sukelti neįtikėtinai švietimo ir profesinių galimybių.

  Kas yra biologinės įvairovės magistras? Ši mokymo programa padeda mokiniams suprasti, kaip įvairios ekosistemos, kurios egzistuoja mūsų pasaulyje įtakos tiek žmogaus ir laukinės populiacijos. Studentai taip pat sužinoti, kaip valdyti ir apsaugoti šias ekosistemas. Galimi kursai gali būti raida ir biologinę įvairovę, ekosistemų sveikatą ir tvarumą, konservavimas etiką, aplinkos teisė ir klimato kaitos politiką. Kai Magistrantūros programos taip pat reikalauti, kad studentai užbaigti disertaciją arba galutinę mokslinių tyrimų projektą, kuriuo siekiama užbaigti jų laipsnį reikalavimus.

  Uždirbti magistro laipsnį, gali būti naudinga studentams, kaip jie mokosi, kaip naudoti pažangias mokslo metodus, siekiant geriau suprasti pasaulį.Studentai taip pat atrasti naujus būdus žiūri ir spręsti problemas, kurios gali padėti studentams būtinas savo ateities karjerą.

  Kaina uždirbti magistro laipsnį gali skirtis kiekvienam mokiniui, nes tokie veiksniai, kaip mokyklos buvimo vietos ir programos trukmės gali paveikti galutinę kainą. Studentai domisi uždirbti šį laipsnį, patariama ištirti galimą jų mokyklą suprasti finansinę prievolę savo išsilavinimą.

  Studentai, kurie baigė su mokslo magistras biologinės įvairovės dažnai gerai tinka karjeros švietimo, apsaugos, ekologinio turizmo, mokslo, mokslinių tyrimų ir konsultacijos. Galimi pareigybių pavadinimus įtraukti apsaugos Warden, lauko apžiūros darbuotojas, ekologė, hidrologas, aplinkos pedagogas, sodo prižiūrėtoju ir apsaugos pareigūną. Kai absolventai gali pasirinkti tęsti mokslus ir uždirbti daktaro tapti aukštos kvalifikacijos savo srities specialistai.

  Jei jus domina apsaugoti žmones, aplinką ir gyvūniją, kaip plėtra ir toliau visame pasaulyje, tada šis laipsnis gali būti geras tinka jums. Norėdami sužinoti daugiau, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.