Keystone logo

8 Magistro studijos Programos į Gamtos mokslai Fizika Branduolinės fizikos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Gamtos mokslai
  • Fizika
  • Branduolinės fizikos studijos
Studijų sritys
  • Gamtos mokslai (8)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Gamtos mokslai Fizika Branduolinės fizikos studijos

Baigę bakalauro studijas, dažniausiai studentams reikia magistro laipsnio. Šio tipo absolventų išsilavinimas paprastai rengia absolventus konkrečioms karjeros sritims.

Kai kurie ambicingieji studentai gali būti įdomu, kas yra branduolinės fizikos magistras. Branduolinės fizikos magistro laipsnis paprastai yra susijęs su šios srities tyrimais ir technologijų bei saugos supratimu. Studijų ir tyrimų kryptys gali apimti retų izotopų, retų reakcijų, branduolių dalijimosi ir branduolinių medžiagų gyvenimo temas. Tokios programos turėtų padėti geriau suvokti platesnes temas, tokias kaip pirmosios visatos elementų formavimas.

Baigę branduolinės fizikos magistro laipsnį, studentai paprastai įgijo praktinių įgūdžių, įskaitant sugebėjimą analizuoti duomenis ir padaryti išvadas. Be to, studentai turėtų galėti saugiai naudoti priemones ir technologijas, kad geriau suprastų branduolinius procesus ir atliktų laboratorinius tyrimus šioje srityje.

Branduolinės fizikos magistro laipsnis gali užtrukti dvejus metus, priklausomai nuo to, ar kursas baigtas visą arba ne visą darbo dieną. Abi parinktys paprastai yra prieinamos tiems studentams, kurie nori pasirinkti savo tvarkaraštį, ir gali turėti įtakos bendroms laipsnio įgijimo išlaidoms.

Keletas karjeros, kurias gali sukelti Branduolinės fizikos magistras, apima darbą kaip branduolinės inžinierius, branduolinės fizikos specialistas ar medicinos branduolio fizikas. Branduoliniai inžinieriai paprastai atlieka tyrimus laboratorijose ir gali dirbti vietoje elektrinėse, gamyboje, aeronautikos ar kariuomenėje. Kita vertus, branduolio fizikai paprastai atlieka daugiau teorinių darbų laboratorijose. Jų darbas gali būti nukreiptas į tokias sritis kaip branduolinės energijos naudojimas ryšių, sveikatos priežiūros, elektronikos ar kosmoso srityje. Medicinos branduolio fizikai specializuojasi medicininės paskirties branduolinės energijos ligų ir negalavimų gydymui ir nustatymui.

Magistro programos branduolinės fizikos srityje siūlomos įvairiose pasaulio šalyse. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.