Keystone logo

11 Magistro studijos Programos į Humanitariniai mokslai Teologija Budizmo studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Humanitariniai mokslai
  • Teologija
  • Budizmo studijos
Studijų sritys
  • Humanitariniai mokslai (11)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Humanitariniai mokslai Teologija Budizmo studijos

Magistro laipsnis yra aukštesnysis kolegijos laipsnis, kuris paprastai prasideda baigus bakalauro laipsnį. Magistro laipsnis rodo aukštą profesionalų mokslinį darbą ir paprastai baigia nuo vienerių iki trejų metų.

Kas yra Budizmo studijų magistras? Per Budistų studijų magistro studentai gaus aukšto lygio žinias apie istorines, socialines ir kultūrines aplinkybes, iš kurių atsirado budizmo tekstai ir kultūra. Programos su dvasine koncentracija moko studentus per tarpininkavimą ir ritualų praktiką tokiuose kursuose kaip "Įvadas į budizmo meditaciją". Kai kurie tarpdisciplininiai metodai jungia budizmo studijas su pietų ir pietryčių Azijos studijomis. Šių programų kursai gali būti Budizmo istorija Indijoje ir Tibete arba klasikinės tibetiečių kalbos pamokos.

Studentai, turintys Budistinių studijų magistro laipsnį, gaus gerai suprantamas žinias apie budizmo asmenines, socialines ir akademines reikmes, gerins jų gebėjimą šviesti ir bendrauti su savo bendruomenėmis. Magistro laipsnį taip pat galima panaudoti kaip akademinį laipsnį doktorantūros studijų programoje.

Budizmo studijų magistro baigiamojo darbo trukmė priklauso nuo studento kalbos ir religijos žinių. Programos trukmė labai paveikia išlaidas. Susisiekite su universitetais ir mokyklomis su programomis, kurios jus domina, norėdami gauti konkretesnės informacijos apie išlaidas.

Budizmo studijų magistras parengs studentus tapti praktikuojančiais ar vertėjams arba dirbti su budistų bendruomenėmis, formuojant budizmo formavimą ir supratimą. Kai kurios iš šių pozicijų yra parengtos remti budistų bendruomenes. Kiti skirti padėti neįgaliesiems budistų bendruomenei geriau suprasti budizmą, jo istoriją ir žmones, kurie ją praktikuoja. Daugelis žmonių, kurie pasirenka mokytis budizmo studijų magistro, pereis į doktorantūrą. Turėdami doktorantūrą, žmonės galės tapti universiteto lygio mokslininkais ir mokytojais.

Programos gali skirtis nuo vienos institucijos iki kito priklausomai nuo jūsų pasirinktos studijų koncentracijos. Norėdami rasti savo poreikius atitinkantį mokytoją budizmo studijose, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.