Keystone logo

14 Magistro studijos Programos į Gamtos mokslai Fizika Dalelių fizikos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Gamtos mokslai
  • Fizika
  • Dalelių fizikos studijos
Studijų sritys
  • Gamtos mokslai (14)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Gamtos mokslai Fizika Dalelių fizikos studijos

Tie, kurie uždirba magistro laipsnį parodyti reikšmingą akademinių pasiekimų. Po bakalauro studijų baigimo, suinteresuoti asmenys gali kreiptis dėl magistro programą. Kai pareiškėjas priimtas į programą, universitete studentas uždirba laipsnį, sėkmingai užbaigę dvejus metus Išplėstinė užsiėmimuose.

Šansai yra, jūs nusileido šį puslapį, nes jūs norite žinoti, kas yra dalelių fizikos magistras? Tokia programa orientuota į materijos sudedamųjų tirti. Naudojant tyrimo ir eksperimentavimo, studentas įgyja iš teorijų ir modelių, ką daro iki mūsų visatos supratimą. Visi studentai turėtų tikėtis sustiprinti savo įgūdžius matematikos, problemų sprendimo ir informacinių technologijų.

Užbaigus magistro laipsnį dalelių fizikos signalus mokslinių tyrimų universitetuose, kad jūs esate pasirengęs vadovauti pažangiausius mokslinių tyrimų pastangas.Tie, kurie ieško darbo padidinti savo galimybę būti pasamdytas energetikos ir aplinkosaugos organizacijomis. Bet kuriuo atveju, absolventai turėtų tikėtis pasiekti pilną supratimą apie visatą ir kai jos valdymo pajėgų, tokių kaip svorio.

Išlaidos gali skirtis priklausomai nuo vietovės ir institucijos. Mokestis už normos paprastai yra garantuojama vieniems mokslo metams. Kai kurie studentai pasirenka studijuoti ne visą darbo laiką dirbti savo kelią per programą vidutiniu tempu.

Nemaža absolventų įvesti doktorantūros programas; Tačiau švietimo taip pat suteikia tvirtą pagrindą mokymo fizinių mokslų kursus aukštųjų mokyklų ir bendruomenės koledžų. Kai įsidarbinti valstybinėse ir mokslo įrenginius. Tiems, kurie ieško daugiau lankstumo gali dirbti mokslo rašytojų ir žurnalistų. Kai studentai, jų švietimo kelionė kibirkščių idėjų, kurie veda juos siekti verslumą.

Daug tarptautinių universitetų įvairovė pasiūlyti magistro lygio studijas dalelių fizikos.Taikymo reikalavimai skiriasi tarp institucijų. Norėdami pradėti su, žinoma, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.