Keystone logo

61 Magistro studijos Programos į Humanitariniai mokslai Teologija Dieviškumo studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Humanitariniai mokslai
  • Teologija
  • Dieviškumo studijos
Studijų sritys
  • Humanitariniai mokslai (61)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Humanitariniai mokslai Teologija Dieviškumo studijos

Magistro laipsnis yra absolventas laipsnį, kuris padeda studentams susirasti savo studijų sritis karjerą. Laipsnis gali būti gautos universitetuose visame pasaulyje, ir ji paprastai trunka nuo dviejų iki keturių metų baigti, priklausomai nuo programos.

Kas yra Dieviškumo Meistras? Ši programa yra skirta studentams, kurie nori tarnauti bažnyčioje. Po universiteto baigimo, mokiniai turi turi gilų supratimą apie Bažnyčią ir jos misiją, būti kompetentingas Biblijos graikų ar hebrajų, ir turėti įsipareigojimą plėtoti dvasinį brandumą kitais, taip pat patys. Pagrindiniai temos paprastai apima teologinį, praktinį ministerijos ir biblijos tyrinėjimai. Kiti kursai gali būti hermeneutika, Senos ir Naujojo Testamento pamatus, sekmininkų studijas, krikščioniškos etikos principai ir praktikos mokymo, mokslinių tyrimų ir ataskaitos rašymas.

Asmenys, siekti dieviškumo laipsnių naudą kuriant profesinius įgūdžius, kad galėtų vadovauti bažnyčiai ir žmonėms.Jie taip pat turi gebėjimą naudotis teologijos principus, kad nepriklausomai susiformavo sprendimus dėl šiuolaikinių problemų bendruomenėje.

Susijusios su uždirba dieviškumo laipsnį išlaidos skirsis iš vienos vietos į kitą. Mokyklos ir programos trukmės vietą atsižvelgs į kainą. Studentai, kurie nori tiksliai žinoti, ką mokslą ir mokesčiai bus reikėtų tiesiogiai susisiekti mokyklas.

Yra karjeros galimybės numeris asmenims su dieviškumu Master. Perspektyvos, pabūti ministrų, mokytojų ir vadovų veikla sielovados įvairiuose kontekstuose. Bažnyčios ir šventyklos yra keletas variantų, užimtumo, kaip ir sveikatos priežiūros įstaigose, ne pelno organizacijos, ir institucinės aplinkos. Kai absolventai pasirinkti būti kapelionų kalėjimuose ir ligoninėse, o kiti gali pasirinkti tapti profesoriai.

Pradėkite savo tarnavimo išsilavinimą karto naudojant mūsų duomenų bazės.Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.