Keystone logo

14 Magistro studijos Programos į Vaizduojamasis menas Teatro studijos Dramos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Vaizduojamasis menas
  • Teatro studijos
  • Dramos studijos
Studijų sritys
  • Vaizduojamasis menas (14)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Vaizduojamasis menas Teatro studijos Dramos studijos

Magistro laipsnis atstovauja ir pripažįsta žinias konkrečioje akademinėje, mokslinėje ar meninėje srityje. Programa sukuria tikslesnę ir kryptingesnę studijų sritį negu ankstesnio bakalauro laipsnį, kurį darbdaviai dažnai vertingai vertina.

Kas yra dramos magistras? Šioje programoje daugiausia dėmesio skiriama studentų aprūpinimui žiniomis ir praktika, reikalinga karjerai teatre. Tipiška akademinė programa nustato istorinės ir šiuolaikinės meno ir pedagoginės teorijos apžvalgą. Iš ten studentai gali mokytis scenos menų kultūros ir edukacinių kontekstų ir dalyvauti atitinkamose praktikose, norėdami išmėginti pirmąjį supratimą.

Kuriant dramos magistro laipsnį, studentai gali kurti kritinį mąstymą ir mokymosi įgūdžius, kad galėtų tobulinti supratimą ir perduoti jį kitiems. Programa taip pat paprastai remiasi kultūrine perspektyva, susijusia su vaizduojamaisiais menais, ir nepriklausomų tyrimų, kurie padeda daugeliui karjeros, gebėjimus.

Dramos magistras reikalauja maždaug dvejų metų dieninio darbo, tiek akademinės, tiek praktinės. Mokymo išlaidos skiriasi, taigi studentai turi kruopščiai ištirti bet kurią mokyklą, kuriai jie nori, kad surastų informaciją apie numatomas išlaidas.

Labiausiai žinomas daktaro magistro programos tikslas yra vaidinti scenos ar didelio ekrano veikėją, tačiau įgūdžiai ir perspektyvos, sukurtos uždirbant laipsnį, gali būti sėkmingai pritaikyti ir kitiems susijusiems užsiėmimams. Scenarijų autoriai ir teatro dizaineriai taip pat dirba pozicijose, glaudžiai bendradarbiaujančiose su centre, taip pat dirba režisieriai ir choreografai. Kai kurie moksleiviai pradeda dirbti bendruomenės meno projektus tiek patirčiai, tiek prisidėti prie jų bendruomenės, o kiti gali taikyti savo ugdymą kaip scenos meno terapeutas.

Vykdant dramos magistro laipsnį, yra vertingas žingsnis link vaizduojamojo meno karjeros. Programos yra prieinamos visame pasaulyje, o daugelis taip pat yra prieinami tiems, kurie gyvena atokiose vietovėse. Norėdami gauti daugiau informacijos, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.