Keystone logo

13 Magistro studijos Programos į Humanitariniai mokslai Teologija Dvasingumo studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Humanitariniai mokslai
  • Teologija
  • Dvasingumo studijos
Studijų sritys
  • Humanitariniai mokslai (13)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Humanitariniai mokslai Teologija Dvasingumo studijos

Magistro laipsnis yra populiarus magistro laipsnis, kurį siekia studentai, norintys toliau tobulinti savo žinias konkrečioje studijų srityje. Tai galima gauti visą arba ne visą darbo dieną, o tai yra naudinga tiems, kurie nori dirbti vystant savo išsilavinimą.

Kas yra dvasingumo magistras? Šioje programoje mokiniai sutelkia savo studijas į gilinimo supratimą apie dvasingumą. Kiekvienas mokymo turinys skirsis priklausomai nuo konkretaus turinio, tačiau daugelis mokysis šiuolaikines ir klasikines dvasines tradicijas, figūras ir judesius. Kai kurios temos, kurias galima ištirti, yra klasikiniai krikščionystai, dvasingumo istorija, dvasingumo bibliniai pagrindai, psichologijos ir dvasingumo integracija bei pagrindiniai dvasinės orientacijos principai. Daugelis programų taip pat apima kursus, susijusius su pasiūlymų rašymu ir tyrimais.

Studentai, kurie siekia šio laipsnio naudos, kad jie ugdo bendravimo įgūdžius, kurie leidžia jiems aiškiai pristatyti idėjas. Jie taip pat išmoko dirbti komandoje ir kaip kritiškai mąstyti ir rašyti.

Svarbu suprasti išlaidas, susijusias su šio magistro laipsniu. Veiksniai gali apimti vietą, trukmę ir gyvenamosios vietos statusą, o tai gali labai skirtis nuo vienos vietos iki kitos. Kai mokiniai klausė konkrečių mokesčių, jie taip pat gali paklausti apie finansinę pagalbą.

Dirbti magistro laipsnį dvasingumo srityje gali lemti įvairias skirtingas karjeros galimybes. Kai kurie pareigybių pavadinimai gali būti dvasinis psichologas, dvasinio vadovo ministras, bendruomenės lyderis, patarėjas, kolegijos ministras, dvasininkų narys, mokytojas, meditacijos instruktorius ir misijos darbuotojas. Dvasingumas pasiekia visas sienas, todėl absolventai gali rasti darbą visose pasaulio vietose skirtingose ​​privačiose ir ne pelno organizacijose.

Dvasingumo magistras gali būti įgytas keliose tarptautinėse ir vietos kolegijose. Kai kurios programos netgi pasiekiamos internete. Norėdami sužinoti, kas yra, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.