Keystone logo

20 Magistro studijos Programos į Pedagogika Švietimo tyrimų studijos Edukacinė praktika 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Pedagogika
  • Švietimo tyrimų studijos
  • Edukacinė praktika
Studijų sritys
  • Pedagogika (20)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Pedagogika Švietimo tyrimų studijos Edukacinė praktika

Magistro laipsnį dažnai siekia labai motyvuoti studentai, kurie giliai domina konkrečią discipliną. Studentai, turintys bakalauro laipsnį ir norintys tęsti studijas asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui, turi teisę dalyvauti magistrantūros studijų programoje.

Kas yra edukacinės praktikos magistras? Ši programa paprastai leidžia studentams giliai įsitraukti į daugelio formų švietimo teoriją ir praktiką. Studentai dažnai siekia kurti žinių bazę apie naujovišką praktiką ir ugdyti sugebėjimą kritiškai pažvelgti į švietimo aplinkos elementus. Tuo pačiu metu, studentai gali plėtoti sunkius įgūdžius, tokius kaip pasiruošimas klasėje, tyrimai ir pedagogika. Programos užbaigimui dažnai reikalingas magistro darbas.

Šios programos absolventai dažnai ugdo gebėjimą glaudžiai tirti dalyką iš kelių perspektyvų su kritinio mąstymo įgūdžiais. Jie greičiausiai galės pateikti veiksmingas tyrimų ataskaitas administracinėms įstaigoms ir dažnai gali teikti profesines žinias apie įvairias mokymo programas. Šie įgūdžiai ilgainiui sukuria gerai išvystytą kandidatą, kuris yra konkurencingas darbo rinkoje.

Keletas veiksnių gali turėti įtakos šios studijų programos kainai. Internetiniai kursai paprastai yra pigesni nei dieninių rezidentų kursai. Gali būti geriausia konsultuotis su kiekviena institucija, siekiant nustatyti faktines išlaidas.

Išsilavinimo praktikos magistro programos absolventai gali rasti darbą įvairiausiose srityse. Vyriausybės, ne pelno organizacijos, švietimo institucijos, sveikatos ir socialinės rūpybos teikėjai ir meno organizacijos gali būti derlingos sritys asmeniui, kuris baigė šią programą. Absolventai dažnai dirba kaip mokytojai, direktoriai, dėstytojai, mokymo programų direktoriai, švietimo konsultantai ir patarėjai organizacijoms. Jie taip pat galėtų dirbti kaip lėšų surinkėjai ar rašytojai mokymo centrams.

Magistrantūros lygio edukacinės praktikos programos gali būti siūlomos daugelyje institucijų visame pasaulyje, nuolat plečiant internetines galimybes. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.