Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite daugkartinis Magistro laipsniai  (Magistro studijos) į Elektros Inžinerija į Italija 2024

Magistro studijos Programos į Elektros Inžinerija į Italija 2024

Apžvalga

Energetikos inžinerija apima įvairius energetikos sistemų aspektus. Tai apima energijos gamybą, perdavimo linijas, transformatorius, galios elektroniką ir atsinaujinančius energijos šaltinius.

Įstoję į energetikos inžinerijos studijų programą, pasinersite į teorinių ir praktinių kursinių darbų derinį. Susikursite tvirtą matematikos, fizikos ir inžinerijos principų pagrindą tyrinėdami pagrindinius dalykus, tokius kaip elektros grandinės, elektromagnetinė teorija, valdymo sistemos ir galios elektronika.

Energetikos inžinerijos programos dažnai suteikia studentams galimybę specializuotis konkrečiose dominančiose srityse, tokiose kaip išmanieji tinklai, energijos kaupimo sistemos ar aukštos įtampos inžinerija. Tai reiškia, kad galite pritaikyti savo išsilavinimą, kad jis atitiktų jūsų karjeros siekius ir neatsilikti nuo pramonės tendencijų.

Absolventai randa darbą įvairiuose sektoriuose, tokiuose kaip komunalinės paslaugos, gamyba, transportas ir konsultacijos, todėl tai puikus pasirinkimas ieškantiems įvairovės ir augimo potencialo.

Įgydami energetikos inžinieriaus laipsnį, įgysite įgūdžių ir žinių, reikalingų ilgalaikiam poveikiui pasaulio energetikos kraštovaizdžiui.

Oficialiai žinoma kaip Italijos Respublikoje, šalyje yra rasti Pietų Europoje. Oficiali kalba yra italų ir kultūros turtingas sostinė Roma. Daugelis pasaulio 's seniausių universitetų yra Italijoje, ypač Bolonijos universiteto (įkurta 1088). Yra trys Superior Aukštųjų mokyklų su "universiteto statusas ", trys institutai su doktorantūros kolegijų statusą, o funkcija ne magistrantūros ir antrosios pakopos lygmenyje.

Magistro diplomas yra suteikiamas sėkmingai antrosios pakopos studijas pabaigusiems specialistams. Tam kad studentams būtų suteiktas magistro laipsnis, jiems paprastai reikia sėkmingai pabaigti nuo 12 iki 18 akademinių studijų dalykų. Šio tipo studijos paprastai yra pabaigiamos magistrinio darbo gynimu arba baigiamaisiais studijų egzaminais.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Italija
  • Energetikos studijos
  • Energetikos inžinerija
Studijų sritys
  • Energetikos studijos (0)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas