Keystone logo

34 Magistro studijos Programos į Energetikos studijos Energetikos studijos Energetikos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Energetikos studijos
  • Energetikos studijos
  • Energetikos studijos
Studijų sritys
  • Energetikos studijos (34)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Energetikos studijos Energetikos studijos Energetikos studijos

Master 'ai programa yra dažniausiai daug bakalauro tęsinys "ai studijas. Gauti per šių programų laipsnių linkę trukti nuo dviejų iki keturių metų, kad gautų.

Kas yra energijos studijų magistras? Tai dažniausiai tarpdisciplininis programa piešimo užsiėmimuose iš verslo, viešosios tvarkos, žemės mokslų ir ekologijos departamentų universitete. Daugelio energetikos studijų programų tikslas yra parengti absolventus su supratimo lygį, reikalingą atlikti ir pranešti apie vykdomuosius sprendimus apie energijos išteklių naudojimą. Bendrosios kursai apima studijas klimato kaitos, energetikos finansų rinkas, energijos transporto ir aplinkosaugos mokslo temomis.

Vienas iš vartojate meistras 's laipsnį naudą dažnai padidėjęs patikimumą toks dokumentas suteikia darbo paieškos procese. Savybės šis laipsnis atstovauja darbdaviams, pavyzdžiui, įsipareigojimą ir psichikos dėmesio, taip pat gali būti naudinga visiems absolventas gyvenimo aspektus.

Dalis mokslinių tyrimų procesą į studijų variantų turi apimti sąnaudų tyrimą. Kiekviena programa yra skirtingas, todėl įsitikinkite, kad patikrinti su atitinkamos institucinės kūno prieš taikant.

Magistro energijos tyrimai dažnai yra būtinas žingsnis tiems, kurie nori tęsti karjerą kuriant energetikos politiką. Kuris iš profesinės padėties šioje drausmės pavyzdys yra energetikos politika analitikas. Šie asmenys gali dirbti tiesiogiai vyriausybių ar privačių įmonių, arba jie gali rasti ne nepriklausoma konsultacijų ar analizės tvirtą poziciją. Tokia pozicija tikriausiai reikalauja išsamių mokslinių tyrimų ir duomenų analizę, kartu su galimybe veiksmingai bendrauti suvestinės medžiagą vadovų ir patariamųjų valdybų. Absolventai energijos tyrimų magistro programos gali kokybė aukštesnio lygio pareigas reikalauti ekspertų šioje srityje.

Energijos studijų programos skiriasi jų dėmesio, todėl atkreipkite dėmesį į kurso struktūros detalių.Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.