Keystone logo

12 Magistro studijos Programos į Maisto ir gėrimų studijos Gėrimų studijos Enologijos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Maisto ir gėrimų studijos
  • Gėrimų studijos
  • Enologijos studijos
Studijų sritys
  • Maisto ir gėrimų studijos (12)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Maisto ir gėrimų studijos Gėrimų studijos Enologijos studijos

Magistro laipsnis rodo, kad studijų programos baigimas konkrečioje srityje. Šios programos gali būti vidutiniškai nuo dvejų iki ketverių metų ir yra prieinamos universitetų daugelyje skirtingų šalių.

Kas yra venerologijos magistras? Ši programa orientuota į vyno mokslą, o studentai parengia pažangias žinias apie konkrečius vynuogių auginimo ir vyno gamybos aspektus. Kai kurios temos, kurias mokosi studentai, apima vynuogių fiziologiją, vynuogių sveikatą, vyno sensorinį mokslą ir vyno gamybą. Šios mokymo programos absolventai turi daugiau galimybių identifikuoti ir išspręsti vyno gamybos ir vyno sektoriaus gamybos problemas. Daugelyje programų yra nepriklausoma analizė ir tyrimai konkrečioje studento pasirinktoje srityje.

Studentai, mokantys vynininkystės sritį, kuria stiprius analitinius įgūdžius, kurie yra svarbūs ne tik jų karjeroje, bet ir kitose jų gyvenimo srityse. Studentai taip pat įgyja gebėjimą spręsti daugybės problemų ir plėtoti techninius įgūdžius, kurie yra būtini norint dirbti šiame sektoriuje.

Šiam laipsniui uždirbti reikalinga pinigų suma skiriasi nuo vienos šalies ir mokyklos į kitą. Tokie veiksniai kaip rezidento statusas, mokymo programos trukmė ir mokyklos vieta gali smarkiai paveikti bendrą mokslą.

Tiems, kurie baigia magistro laipsnį, yra įvairių karjeros galimybių spektras. Jie gali pasirinkti dirbti pramonės techninėje pusėje ir gaminti skirtingų rūšių vyną. Jie taip pat gali nuspręsti panaudoti lyderystės įgūdžius, kad valdytų vynuogyną ar vynuogyną, arba naudotųsi savo žiniomis kaip vyno konsultantas ar rinkodaros specialistas. Kai kurie tipiniai darbo pavadinimai gali būti vyno reklamuotojas, ryšių palaikymo pareigūnas, vyno gamintojas, vynuogynų valdytojas arba vyno gamybos inžinierius.

Anologijos laipsnį galite gauti iš mokyklos, artimos jums ar net internete. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.