Keystone logo

16 Magistro studijos Programos į Gamtos mokslai Geografijos mokslai Erdvės mokslai 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Gamtos mokslai
  • Geografijos mokslai
  • Erdvės mokslai
Studijų sritys
  • Gamtos mokslai (16)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Gamtos mokslai Geografijos mokslai Erdvės mokslai

Didinti žinių yra karjeros sėkmę, kuris yra, kodėl tiek daug studentų pasirinkti siekti erdvinės mokslų magistras raktas. Ši studijų srityje leidžia studentams sukurti savo erdvinių santykių per pažangias kursinių supratimą ir taip pat siūlo gaires, kaip taikyti šias sąvokas į visame pasaulyje.

&nbsp

Kas yra erdvinės Mokslas magistras? Ši programa suteikia teritorijų planavimo pagrindus naudoti daugelyje įvairių sričių ir pramonės šakų. Tyrimai reiškia kurti strategijas, siekiant užtikrinti tvarų erdvinį dizainas, o taip pat užsiima studentų į gyvenamosios aplinkos valdymą. Klasės taip pat paliesti dabartinės technologijos srityje, kuri gali apimti kartografavimo programinė įranga ir kitos geografinės informacijos sistemas.

&nbsp

Studentai nerimauja aplinkosaugos klausimais rasite gauti erdvinius mokslo laipsnis unikali, atitinkanti įmonė.Šios žinios pagrindas gali būti taikomas daugelyje skirtingų pramonės šakų darbo vietų visame pasaulyje, todėl studentams lanksčiai ieškoti darbo ir kur jos mano esant tinkama.

&nbsp

Studijų kaina gali skirtis priklausomai nuo mokyklos į mokyklą, kuri yra, kodėl ji 's svarbu studentams, siekiant nustatyti, ar tam tikra įstaiga tenkina savo esamus poreikius. Tai gali būti pasiekiama kruopščiai tiriant galimą mokyklą prieš priimant bet kokį galutinį sprendimą.

&nbsp

Studentams, ieškant naudingas ir pasitenkinimo karjera, erdvinės mokslo laipsnis gali pasiūlyti praturtinti įsidarbinimo galimybes įvairovė. Erdviniai mokslo absolventai gali užsitikrinti pozicijas kadastro, infrastruktūros inžinerijos, žvalgybos ir gavybos, ir kartografijos. Tie, turintis tokius laipsnius gali pasirinkti dirbti tam tikrą įmonę arba susirasti darbą kaip organizacijų ir projektų įvairovę konsultantas.Karjeros galimybės apima viešąjį ir privatų sektorių, taip pat švietimo vaidmenis akademinės.

&nbsp

Dėka interneto kursinių prieinami pagal švietimo įstaigų skaičių, studentai visame pasaulyje gali pasiekti išteklius, būtinus užtikrinti karjerą teisingai už juos. Tai ypač svarbu tiems, kurie nesugeba reguliariai lankyti užsiėmimus, taip pat visiems, norintiems lankstesnę mokyklos tvarkaraštį. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.