Keystone logo

16 Magistro studijos Programos į Teisės studijos Nacionalinės teisės studijos Europos teisės studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Teisės studijos
  • Nacionalinės teisės studijos
  • Europos teisės studijos
Studijų sritys
  • Teisės studijos (16)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Teisės studijos Nacionalinės teisės studijos Europos teisės studijos

Norėdami gauti daugiau įdomių karjeros įvairovės, daugelis studentų nusprendžia tęsti savo išsilavinimą, baigę bakalauro laipsnį, užsiregistruodami magistro programoje. Magistro laipsnio užbaigimas gali suteikti studentams specialių žinių savo pasirinktoje profesinėje srityje.

Kas yra Europos teisės magistras? Kaip rodo pavadinimas, tokia programa suteikia studentams žinių apie teisę Europoje, siūlant kursus tokiais klausimais kaip teisės inžinerija. Studentai gali studijuoti skirtingus teisės tipus, įskaitant mokesčių, vartotojų, interneto ir bendrovių teisės aktus, kad suteiktų jiems platesnį dalyko supratimą. Ši programa suteikia studentams išsamų supratimą apie tai, kaip įstatymai veikia tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu.

Kaip ir bet kurios magistrantūros studijų programoje, Europos teisės magistras padeda mokiniams tobulinti įgūdžių rinkinį, kuris gali būti naudingas tiek karjeros srityje, tiek asmeninėse srityse. Puikūs mokslinių tyrimų ir organizaciniai įgūdžiai gali padėti studentui išsiskirti į darbo rinką, o bendravimo įgūdžiai gali būti naudingi visose gyvenimo srityse.

Nera nustatyta kaina magistro laipsniui. Mokesčiai skiriasi mokykloms, ypač tarp skirtingų šalių universitetų, o kursai yra vertinami individualiai arba internetu, todėl kainos labai skiriasi.

Studentai, įgiję Europos teisės magistro laipsnį, gali turėti įdomių ir įvairias darbo vietas. Tapti vyriausybės pareigūnu yra patrauklus darbas daugeliui, o kiti priima teisininkų pareigas nacionaliniu ar tarptautiniu lygiu. Kai kurie dirba kaip mokytojai, o kiti nori dirbti teismų pareigūnais. Karjeros galimybė gali būti ir vyriausybės patarėja.

Magistro laipsnį galite gauti internetu arba asmeniškai. Priklausomai nuo studentų tvarkaraščių, internetinės klasės gali suteikti jiems lankstumo, kurio reikia norint pusiausvyrą mokytis su savo asmeniniu gyvenimu. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.