Keystone logo

4 Magistro studijos Programos į Humanitariniai mokslai Lingvistika Filologijos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Humanitariniai mokslai
  • Lingvistika
  • Filologijos studijos
Studijų sritys
  • Humanitariniai mokslai (4)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Humanitariniai mokslai Lingvistika Filologijos studijos

Kas yra filologija?
Filologija yra kalbos tyrinėjimas rašytiniuose istorijos šaltiniuose. Tai literatūros kritikos, istorijos ir kalbotyros derinys. Filologams rūpi, kaip laikui bėgant keitėsi kalba ir kaip ji vartojama įvairiuose kontekstuose. Jie taip pat tiria kalbų ir jomis kalbančių kultūrų santykius.

Ką aš galiu veikti įgijęs filologijos laipsnį?
Turėdami filologijos laipsnį, galite siekti mokymo, kalbotyros, vertimo ar leidybos karjeros. Savo įgūdžius taip pat galite panaudoti dirbdami tokiose srityse kaip rinkodara, reklama ar viešieji ryšiai.

Kodėl filologijos studijos yra svarbios?
Filologijos studijos yra svarbios, nes padeda suprasti, kaip laikui bėgant keitėsi kalba ir kaip ji vartojama įvairiuose kontekstuose. Tai taip pat padeda geriau suprasti kalbų ir jomis kalbančių kultūrų santykius. Suprasdami šiuos dalykus, galime geriau bendrauti su žmonėmis iš kitų kultūrų ir geriau suprasti mus supantį pasaulį.

Kokius laipsnius galima gauti filologijos srityje?
Yra keletas skirtingų filologijos laipsnių, kurių galite siekti. Tai yra filologijos bakalauro (BA), filologijos magistro (MA) ir filologijos filosofijos daktaro (PhD). Kiekvienas iš šių laipsnių suteiks jums galimybę giliai mokytis kalbos ir mokytis. Kai kurios mokyklos siūlo specialiai filologijos laipsnius, o kitos siūlo susijusių sričių, pavyzdžiui, kalbotyros ar istorijos, laipsnius, daugiausia dėmesio skiriant filologijai.

Magistro diplomas yra suteikiamas sėkmingai antrosios pakopos studijas pabaigusiems specialistams. Tam kad studentams būtų suteiktas magistro laipsnis, jiems paprastai reikia sėkmingai pabaigti nuo 12 iki 18 akademinių studijų dalykų. Šio tipo studijos paprastai yra pabaigiamos magistrinio darbo gynimu arba baigiamaisiais studijų egzaminais.