Keystone logo

4 Magistro studijos Programos į Teisės studijos Ekonomikos teisės studijos Finansų ir teisės studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Teisės studijos
  • Ekonomikos teisės studijos
  • Finansų ir teisės studijos
Studijų sritys
  • Teisės studijos (4)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Teisės studijos Ekonomikos teisės studijos Finansų ir teisės studijos

Studentai, kurie siekia magistro laipsnį teisės ir finansų gali būti esamos arba trokštantis teisės specialistams, kurie nori plėsti savo žinias tarp teisinių ir finansinių metodikų tarpusavio kiek jis susijęs su komercine, įmonių ir tarptautinių finansų.

&nbsp

Kas yra teisės ir finansų magistras? Tai pažangi laipsnis skirtas praplėsti mokinių supratimą apie šiuolaikinės apskaitos, tarptautinio verslo sandoriais, besivystančias rinkas ir kitų finansinių maneuverings per teisės objektyvu. Studentai įsipareigoja studijas, kad galėtų apimti įmonių teisė, bankininkystės struktūras ir taisykles, bankroto ir kreditorių teises, valstybinio reguliavimo draudimo, rizikos draudimo fondų, komercinių paskolų ir įvadas į projektų finansavimo eigą. Šiandien programos taip pat apima ir finansų krizės visame pasaulyje pasekmių.

&nbsp

Yra daugybė privalumų siekiant teisės ir finansų laipsnį.Gebėjimas suprasti finansinius sandorius, susijusius su teisės aktų ir teisės yra neįkainojama vyriausybių ir korporacijų panašūs. Laipsnį nustato už galimybes vertybinių popierių, konsultavimas, reguliavimo ir pagrindinių dalyvavimo pasaulinėse nevyriausybinių organizacijų pagrindą.

&nbsp

Iš magistro laipsnį kaina gali skirtis priklausomai nuo programos programa. Tiksliausias informacijos apie mokslą ir mokesčiai gali būti įgytas iš priėmimo įstaigai pasirinktą mokyklą.

&nbsp

Karjeros, kad reikia giliai supratimą apie teisės pasekmių ekonominės veiklos paleisti iš pardavimų politikos formavimo gamą. Šiandien gali būti daugiau dėmesio nei bet kada stebėti ir analizuoti ekonominę veiklą teisiniu požiūriu. Galimybės studijuoti turėtojų apimti ir pozicijas, privataus kapitalo, prekių pardavimas, Nekilnojamo turto finansų, bankininkystės, projekto finansavimo arba in-house patarimas finansų korporacija.Karjeros valdyme gali sukelti reguliavimo ar priežiūros padėtį JAV Federalinio rezervų banko ar Internal Revenue Service, arba tarptautiniu mastu Pasaulio bankas.

&nbsp

Investuokite į savo ateitį su magistro laipsnį teisės ir finansai. Yra programų, prieinamas visame pasaulyje, tiek on-campus ir internetu lanksčiau. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.