Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 39 Magistro laipsniai  (Magistro studijos) į Finansų technologijos studijos 2023

39 Magistro studijos Programos į Finansų technologijos studijos 2023

Apžvalga

Norėdami įgyti papildomos kompetencijos pasirinktoje studijų srityje, daugelis studentų siekia magistro laipsnio. Studentai gali pasirinkti specialybę iš savo bakalauro studijų, arba magistro laipsnis gali būti kitoje srityje. Bakalauro laipsniai paprastai reikalingi prieš pradedant aukštesnius laipsnius.

Kas yra "Fintech" magistras? Šis magistro laipsnis paprastai rengia studentus dirbti finansinių paslaugų pramonėje, siūlo produktus ir paslaugas per internetą arba naudojant technologijas naujovių finansiniams produktams ir jų pristatymo kanalams. Studentai gali daugiausia dėmesio skirti skaitmeninei bankininkystei ir finansavimui, elektroniniams mokėjimams, internetiniam skolinimui, tarpusavio skolinimui, viešajam finansavimui, investicijoms ir vertybinių popierių prekybai, taip pat kitoms finansinio valdymo rūšims, kurios gali būti teikiamos per kompiuterį ar mobilią programą.

Studentai gali mokytis pažangių programavimo įgūdžių, kurie gali būti taikomi daugelyje inžinerijos ir techninių pozicijų. Jie taip pat gali išmokti bendradarbiavimo būdų ir sudėtingų problemų sprendimo įgūdžių, kurie gali jiems padėti strateginėse konsultavimo aplinkose.

Mokestis už magistro laipsnį gali skirtis priklausomai nuo to, kiek laiko užsiimsite, kad gautumėte laipsnį, ar kursai vyktų asmeniškai, ar internetu, ir mokyklos vietą. Prieš pasirenkant magistro programą, studentai gali norėti ieškoti kelių variantų.

Baigęs magistro laipsnį "fintech", gali būti daug karjeros galimybių, įskaitant viceprezidentą arba plėtros departamentų direktorių pagrindiniuose tarptautiniuose bankuose ar finansų įstaigose. Internetinės finansinių paslaugų įmonės gali samdyti absolventus kaip mokslinių tyrimų vadovus ar plėtros direktorius, o didelės duomenų įmonės gali samdyti studentus kaip strateginius analitikus arba konsultuoti direktorius bendradarbiauti su finansinėmis bendrovėmis, kai jie pradeda arba pertvarko savo produktus. Absolventai gali tapti generaliniu direktoriumi arba prezidentu, kai jie pradeda savo "fintech" įmones, kurios siūlo naujoviškus finansinius produktus vartotojams ar įmonėms.

Studentai gali siekti aukštojo mokslo laipsnių iš universitetų ar techninių mokyklų universiteto miestelyje arba internetu nuotoliniu būdu. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Ekonomikos studijos
  • Finansų technologijos studijos
Studijų sritys
  • Ekonomikos studijos (39)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas