Keystone logo

137 Magistro studijos Programos į Ekonomikos studijos Apskaita Finansai ir apskaita 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Ekonomikos studijos
  • Apskaita
  • Finansai ir apskaita
Studijų sritys
  • Ekonomikos studijos (137)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Ekonomikos studijos Apskaita Finansai ir apskaita

Nors bakalauro laipsnį apskaitos galime atsiųsti jums gerai jūsų būdas, jei jūs planuojate būti sėkmingai apskaitos ir finansų karjerą, jums gali prireikti papildomų tyrimų ir sertifikavimo. Apskaitos ir finansų magistras gali padaryti jums konkurencinga tarptautinėje rinkoje vis labiau konkurencingoje karjeros srityje.

Kas yra Apskaitos ir finansų magistras? Tai paprastai konkurencinga programa, kuri orientuota į pažangias apskaitos ir finansų valdymo studijas, įskaitant tarptautinę apskaitą. Studijų gali imtis vienerių iki dvejų metų, kad visiškai, o dėl priėmimo ir tęsti studijas reikalavimai yra dažnai gana griežti. Kadangi tai yra populiarus ir konkurencinga studijų sritis, studentai, kurie kreipiasi turi bakalauro laipsnį susijusioje srityje ir išlaikyti minimalų VPS daugelyje universitetų.

Pelningiausi magistro laipsnį apskaitos ir finansų siūlo daug privalumų, kad antrosios pakopos studijų studentai.Jame studentai daugiau parduoti visame pasaulyje. Programa dažniausiai padeda parengti studentus sertifikavimo egzaminus uždirbti sertifikatus kaip viešoji buhalteris (CPA), arba vidaus auditoriaus (CIA).

Tokio magistro laipsnį kaina skiriasi priklausomai nuo institucijos ir ilgio programą. Studentai taip pat turėtų būti atsižvelgiama į papildomas išlaidas, gyvenimo miesteliu palyginti studijuoja internete. Papildomos sertifikatai taip pat gali kainuoti papildomai. Tyrimai savo programą kruopščiai išsiaiškinti, ką išlaidos apima.

Baigusiems apskaitos ir finansų magistro paprastai rasite karjerą su vyriausybe, verslo arba konsultavimas. Šis laipsnis taip pat yra naudinga akademinių tyrimų, susijusių su apskaitos ir finansų. Tiems, kurie planuoja tapti buhalteriai, šis laipsnis didina paklausą rinkoje už vieną iš sparčiausiai augančių darbo srityse, ir net gali būti sertifikuoti kaip CPA ar CŽV.

Studentai dažnai gali pasirinkti baigti savo studijas universitete arba internetu.Nuorašai yra paprastai reikalaujama kartu su paraiška. Kai kurios institucijos taip pat gali reikalauti, interviu savo programas. Norėdami gauti daugiau informacijos, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.