Keystone logo

39 Magistro studijos Programos į Pedagogika Mokymas Fizinio lavinimo studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Pedagogika
  • Mokymas
  • Fizinio lavinimo studijos
Studijų sritys
  • Pedagogika (39)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Pedagogika Mokymas Fizinio lavinimo studijos

Magistro laipsnis - tai garbės studentai, kurie metų pabaigoje dirba kaip studijų programos dalis. Šis laipsnis gali suteikti jiems galimybę rasti darbą savo srityje arba gauti daktaro laipsnį.

Kas yra kūno kultūros magistras? Tai laipsnis, suteikiantis studentams įgūdžius, kuriuos jiems reikia dirbti fizinio lavinimo instruktoriumi. Tie, kurie užsiima šia programa, turėtų tikėtis baigti išsamų sveikatos ir fizinio pasirengimo supratimą ir kaip sėkmingai įgyvendinti sportines programas mokyklose. Kursinis darbas šioje programoje gali apimti psichologiją, sporto teoriją, anatomiją, širdies ir kraujagyslių mokslą, atletikos mokymo programą ir instrukcijas.

Magistro laipsnis fizinio lavinimo gali aprūpinti absolventus gerai išvystyta instruktavimas, komandinis darbas ir viešas kalbėjimo įgūdžius. Šie įgūdžiai gali padėti baigusiems mokyklas įgyti deramą karjerą.

Bendros programos išlaidos fizinio lavinimo magistro laipsniui priklauso nuo to, ar studentas pasirenka mokytis visą darbo dieną ir kur yra mokykla. Studentai yra raginami kreiptis į būsimas mokyklas, kad gautų daugiau informacijos ar klausimų.

Gavę savo laipsnį, absolventai gali rasti naudingų darbo vietų kaip mokytojų visų klasių mokyklose. Jie taip pat gali dirbti kaip asmeninis treneris, sporto salės savininkas ir operatorius, sporto treneris ar veiklos direktorius. Jei darbas su vaikais nėra patrauklus, absolventai gali rasti darbą sveikatos klubuose, SPA centruose, kolegijose ar su pagyvenusiais žmonėmis, kurie padeda koordinuoti pratybų veiklą. Tie, kurie nori maksimaliai padidinti savo pelno potencialą, gali tai padaryti, siekdami aukštojo mokslo arba dirbdami laisvai samdomu konsultantu ar treneriu.

Kūno kultūros magistro programos internete galima rasti mokyklose visame pasaulyje. Šios programos yra naudingos tiems, kurie negali prisiimti tradicinių kolegijų grafiko. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.