Keystone logo

2 Magistro studijos Programos į Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos Žurnalistika Fotožurnalistika 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos
  • Žurnalistika
  • Fotožurnalistika
Studijų sritys
  • Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos (2)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos Žurnalistika Fotožurnalistika

Dažnai naudojamas gauti pažangios žinių ir įgūdžių rinkinių tam tikroje srityje, magistro laipsnį atitinka studentus aukštesnio lygio darbo vietų nei bakalauro laipsnių. Standartinis laikas, per kurį užbaigti mokymo ir kiti reikalavimai yra nuo vieno iki trijų metų, priklausomai nuo konkretaus kurso tyrimo.

Kas yra fotožurnalizmo magistras? Šeimininką fotožurnalizmo reiškia pažangi žiniasklaidos studijas su į fotografijos ir žurnalistikos dėmesio. Siūlo kėlimo kursus vizualiųjų pasakojimų ir ataskaitų teikimo ir rašyti straipsnius paskelbimo, šis laipsnis tipas atitinka studentams dirbti komunikacijos ir žiniasklaidos susijusių pozicijų įvairovė. Intensyvus dėmesys skiriamas praktinių įgūdžių fotografuoti ir projektavimo fotografijos projektus, taip pat redaguoti ir leidybos per įvairių tipų laikmenų.

Privalumai gauti magistro fotožurnalizmo apima plataus masto įgūdžių rinkinį naujausiame praktikos fotografijos ir galbūt greitai augančių plotas skaitmeninių laikmenų, taip pat. Studentas pateks į lauką su stipriu noru transliuos dabartinius įvykius ir sustiprins savo bendravimo įgūdžių rinkinių pasiruošti karjeros, kad tarnauti visuomenei mažose bendruomenėse pasaulinėje arenoje.

Veiksniai, kurie gali nustatyti šių programų išlaidas yra vieta, programos trukmė ir tipo programą. Ko galite tikėtis mokėti bus labai skirtis tarp mokyklų. Svarbu ištirti gerai ir susisiekti su svetainės adminstracija biurai jūsų potencialių kolegijose, jei turite kokių nors klausimų.

Karjera fotožurnalistikos yra plačiai prieinami visame pasaulyje. Kokybės specialistų paklausa nuo mažų laikraščių dideliems leidinių ir žiniasklaidos.Tipiškas pareigybės pavadinimas būtų fotožurnalistas, bet gali pasiekti į įvairių karjeros, pavyzdžiui, skaitmeninių redaktorių ar kitų naujų žiniasklaidos profesionalų. Taip pat galite tikėtis iš anksto greičiau, jei esate pasiruošęs keliauti. Šios pozicijos yra siūlomi per didesnius žiniasklaidos.

NUOTRAUKOS programos yra prieinamos universitetuose visame pasaulyje. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.