Keystone logo

Filtrai

 • Magistro studijos
 • Tiksliųjų mokslų magistras
 • MA
 • Jungtinės Amerikos Valstijos
 • Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos
 • Žurnalistika
 • Fotožurnalistika
Studijų sritys
 • Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos (2)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

2 Magistro studijos Programos į Fotožurnalistika į Jungtinės Amerikos Valstijos dėl 2024

  Popular study format

  Popular education type

  Magistro studijos Programos į Fotožurnalistika

  Kas yra fotožurnalistika?
  Fotožurnalistika yra žurnalistikos rūšis, kurios tikslas - pasakoti istorijas per vaizdus. Fotožurnalistai fiksuoja akimirkas, kurios kitu atveju galėtų likti nepastebėtos, ir naudoja savo nuotraukas, kad padėtų pasakoti apie žmones ir įvykius, apie kuriuos jie pasakoja. Kartais fotožurnalistai dirba pavojingose ar sudėtingose situacijose, kad gautų kuo geresnes nuotraukas.

  Ką galiu nuveikti įgijęs fotožurnalistikos laipsnį?
  Fotožurnalistikos laipsnis gali paskatinti profesionalaus fotografo ar fotožurnalisto karjerą. Fotožurnalistai dažnai dirba laikraščiuose, žurnaluose ar internetinėse naujienų vietose. Jie taip pat gali dirbti laisvai samdomi, teikdami savo paslaugas keliems klientams. Kai kurie fotožurnalistai taip pat moko fotografijos arba užsiima kita susijusia karjera, pavyzdžiui, grafinio dizaino ar interneto svetainių kūrimo.

  Kodėl verta studijuoti fotožurnalistiką?
  Fotožurnalistika yra svarbi studijų sritis, nes ji suteikia studentams unikalių įgūdžių ir žinių, kad galėtų siekti žurnalistikos karjeros ir dalytis istorijomis bei užfiksuoti akimirkas laike per vaizdus. Fotožurnalistai gali naudoti savo nuotraukas, kad padidintų informuotumą apie svarbias problemas ir suteiktų balsą žmonėms ir įvykiams, apie kuriuos jie praneša. Fotožurnalistika gali būti daug pastangų reikalaujanti sritis, todėl norint atlikti kokybišką darbą reikia daug įgūdžių ir atsidavimo. Tačiau atlygis siekdamas karjeros fotožurnalistikos srityje yra puikus. Fotožurnalistai gali turėti galimybę keliauti į įdomias vietas, susitikti su įdomiais žmonėmis ir papasakoti svarbias istorijas

  Fotožurnalistikos laipsnių tipai
  Yra keletas skirtingų fotožurnalistikos laipsnių tipų. Asocijuotos fotožurnalistikos studijų programos paprastai trunka dvejus metus, o bakalauro studijų programos gali užtrukti ketverius metus. Kai kurios mokyklos taip pat siūlo fotožurnalistikos magistrantūros studijų programas. Šios išplėstinės programos paprastai užtrunka dvejus metus ir gali reikalauti, kad studentai užbaigtų disertacijos projektą.

  Fotožurnalistikos studijų programos paprastai apima tokias temas kaip fotografija, nuotraukų redagavimas ir skaitmeninis vaizdavimas. Studentai taip pat sužino apie fotožurnalistikos istoriją ir etinius aspektus, susijusius su tokio tipo darbu.

  JAV išlieka populiariausia tarptautinių studentų vieta pasaulyje. JAV universitetai dominuoja pasaulio reitinguose, o šalis taip pat siūlo daugybę įdomių studijų vietų. Valstybinių universitetų sistemas iš dalies subsidijuoja valstijų vyriausybės, jose gali būti daug miestelių, kuriuose yra šimtai tūkstančių studentų.

  Magistro diplomas yra suteikiamas sėkmingai antrosios pakopos studijas pabaigusiems specialistams. Tam kad studentams būtų suteiktas magistro laipsnis, jiems paprastai reikia sėkmingai pabaigti nuo 12 iki 18 akademinių studijų dalykų. Šio tipo studijos paprastai yra pabaigiamos magistrinio darbo gynimu arba baigiamaisiais studijų egzaminais.